Królewskie zapasy L-Acoustics K2

0
Królewskie zapasy L-Acoustics K2

King Sound Reinforcement, wiodąca brytyjska firma zajmująca się produkcją imprez, zwiększyła swoje zapasy systemów nagłośnieniowych L-Acoustics serii K na pracowity sezon letni.

Aby nadążyć za rosnącym zapotrzebowaniem klientów, brytyjska firma King Sound Reinforcement niedawno dodała duży system L-Acoustics K2 do swojego dotychczasowego asortymentu serii K, obejmującego już Kara II i Kiva II.

„Z dużym zapasem Kara II i Kiva II w naszym magazynie, K2 był dla nas naturalnym kolejnym krokiem. Zwiększanie zatrudnienia nie miało racji bytu, dlatego zdecydowaliśmy się na zakup systemu, który pozwoli nam sprostać zapotrzebowaniu na nadchodzące lata”.

– mówi właściciel firmy, Paul King

L-Acoustics-K2

Zamówienie na 24 moduły głośnikowe K2 zostało pierwotnie złożone w lutym 2020 r. „Z perspektywy czasu oczywiście nie był to najlepszy czas na inwestowanie w cokolwiek, biorąc pod uwagę, że pierwszy lockdown nastąpił zaledwie kilka tygodni później”, zauważa King. „L-Acoustics wykazało się dużym zrozumieniem sytuacji i byliśmy w stanie przełożyć zamówienie, co było miłą ulgą!”

Gdy biznes wrócił do normalnego poziomu, zamówienie zostało wznowione i dostarczone pod koniec maja 2022. Od tego czasu nowy sprzęt zagrał już wielokrotnie, między innymi na Platynowym Koncercie Jubileuszowym Królowej Brytyjskiej przed londyńskim Pałacem Buckingham na początku czerwca, później podczas Bristol Sounds, sześciodniowej serii koncertów z 20 000 widzów i wykonawcami takim jak High Flying Birds Noela Gallaghera, The War on Drugs, Elbow, Paolo Nutini, Jungle i First Aid Kit. 

Królewskie zapasy L-Acoustics K2

„Zostaliśmy także zalani prośbami o wynajem krzyżowy od innych firm z sieci wynajmu L-Acoustics, więc kiedy sami nie korzystamy z tego sprzętu, mamy stały strumień dochodów z wynajmu. W sumie inwestowanie w K2 okazało się dla nas bardzo mądrą decyzją”.

– podsumowuje King

Więcej szczegółów
Producent: https://www.l-acoustics.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj