JBL Professional z czterema nominacjami do TEC Awards 2021

0

W związku z trwającą pandemią, tegoroczna edycja NAMM Show, przyjmie, trwającą tydzień (18-22/01/2021), wirtualną formę wydarzenia pod hasłem “Believe in Music”. Podczas tej imprezy, w piątek 22 stycznia poznamy zwycięzców 36-ej edycji TEC Awards. Wśród nominowanych nie mogło zabraknąć marki JBL Professional.

Firma ESS Audio, polski dystrybutor marki JBL Professional ma powody do dumy. Wśród nominowanych znalazły się aż cztery pozycje tego amerykańskiego producenta. Całą listę nominacji znajdziecie: TUTAJ

KATEGORIA: Sprzęt wzmacniający – Studio i nagłośnienie

JBL DSi 2.0

Seria DSi 2.0 to aż sześć nowych modeli w technologii DriveCore a każdy z nich oferuje cztery kanały. Przy 8 ohmach modele SA4 i SA4-D oferują 4 x 350W, MA4 i MA4-D – 4 x 700W a LA4 i LA4-D – 4 x 1200W. DSi 2.0 pracują również w trybie 2- i 4- ohmowym. Mogą również być mostkowane.
Litera „D” oznacza wersje z protokołem Dante/AES67, idealne np. do zastosowania np. w systemach dźwięku przestrzennego Dolby Atmos. Dysponują bezkonkurencyjnym, wbudowanym procesorem DSP 96kHz/32-bit floating-point oferującym filtry FIR, limitery, 8-kanałowe parametryczne EQ, delay i wszystko co niezbędne do optymalnego brzmienia. Dostępne są również gotowe dedykowane presety do wszystkich zestawów głośnikowych JBL.

Więcej szczegółów: https://jblpro.com/products/dsi-2-0-series


KATEGORIA: Aplikacje audio i peryferia na smartfony i tablety

JBL Compact Connect App

Aplikacja JBL Compact Connect jest dedykowana do zestawu głośnikowego JBL EON ONE, który jest wyposażony w funkcję zdalnej kontroli za pomocą Bluetooth. Pozwala na szybkie i komfortowe ustawienia wszystkich funkcji i parametrów jakie są niezbędne do pracy. Za jej pomocą można sterować czterema kolumnami jednocześnie!

Więcej szczegółów: https://uptone.pl/scena/jbl-compact-connect-app-czyli-jak-ogarnac-kolumne-bezprzewodowo


KATEGORIA: Nagłośnienie

JBL EON ONE Compact

Eon One Compact to aktywny dwudrożny zestaw głośnikowy zasilany tradycyjnie oraz za pomocą szybko-wymiennych baterii pozwalających nawet na 12-godzinną pracę. Posiada wbudowany 4-kanałowy mikser Soundcraft’a z EQ, gotowymi presetami oraz efektami. Dysponuje najwyższą w klasie skutecznością (112dB) i pasmem przenoszenia (-10dB) w zakresie 37,5Hz – 20kHz.

Więcej szczegółów: https://uptone.pl/scena/mobilny-i-wielofunkcyjny-jbl-eon-one-compact


KATEGORIA: Monitory studyjne

JBL 104-BT

Kompaktowe monitory referencyjne z Bluetooth 5.0 posiadają 4,5-calowy przetwornik ze współosiowo umieszczonym 19-milimetrowym tweeter’em, 60W wzmacniacz klasy D i generują imponujące, jak na swój rozmiar, niskie częstotliwości o 60Hz.

Więcej szczegółów: https://uptone.pl/studio/sprzet-studio/jbl-1series-104-nowe-kompaktowe-monitory-studyjne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here