JBL Professional rozszerza ofertę serii Control Contractor o kolumny głośnikowe COL

198
JBL_ControlContractor_COL600_COL800

JBL Professional prezentuje dwa nowe głośniki kolumnowe COL600 i COL800, wchodzące w skład znanej i cenionej serii instalacyjnej Control Contractor, idealnych do różnych zastosowań, w tym sal konferencyjnych, wykładowych, hal i innych.

Dzięki szerokiemu pokryciu poziomemu i wąskiemu pokryciu pionowemu z wbudowanym kątem nachylenia 10° w dół, oba modele: COL600 (24 cale 600 mm) i COL800 (32 cale 800 mm), zapewniają optymalne pokrycie dla większości obszarów odsłuchowych, umożliwiając jednocześnie instalację głośnika płasko na ścianie. Głośniki niskotonowe typu Racetrack zapewniają maksymalny obszar promieniowania w obudowie kolumny. Transformatory z wieloma odczepami pozwalają na użycie głośnika na rozproszonych liniach głośnikowych 70V lub 100V, podczas gdy głośnik można przełączyć do bezpośredniej pracy 8-omowej.

JBL_COL600

Wszechstronna instalacja jest możliwa dzięki dwóm dołączonym wspornikom L, które można zainstalować na górnym lub dolnym panelu. Głośniki te mogą być instalowane wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczeń i posiadają stopień ochrony IP54 (zgodnie z normą IEC60529) w celu ochrony przed wnikaniem pyłu lub wody. Przetworniki są zabezpieczone przed wodą, maskownica ma wodoodporną powłokę, a w zestawie znajduje się osłona chroniąca zaciski wejściowe.

JBL_ControlContractor-COL600-COL800

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z wprowadzenia tych głośników z serii COL, które rozwiązują tak wiele potrzeb audio i są idealne do uzupełnienia naszej rodziny produktów Control Contractor Series. Łączą w sobie niesamowity pakiet wydajności i estetyki oraz zapewniają piękne pokrycie zarówno w pionie, jak i w poziomie.”

– powiedział Rick Kamlet, starszy menedżer ds. głośników instalacyjnych w HARMAN Professional Solutions

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.jblpro.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl