Pokaz głośników Kii Seven podczas Audio Video Show 2023!

226
Kii-Seven

Już w najbliższy weekend podczas targów Audio Video Show, będziecie mieli niepowtarzalną okazję sprawdzić na własne uszy, jak brzmią głośniki Kii Seven. Zapraszamy!

Słuchaczy i twórców muzyki zapraszamy do obejrzenia i przetestowania wysokiej klasy głośników Kii Seven w pokoju odsłuchowym nr 507 w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie. Ta i wiele innych atrakcji oczywiście w ramach targów Audio Video Show odbywających się w dniach 27-29 października 2023 r.

Głośniki Kii Seven ustanawiają nowy standard w bezprzewodowym systemie do słuchania muzyki. Niezależnie od tego, czy chcesz ustawić parę stereo w swoim mieszkaniu, czy planujesz wyposażyć mieszkanie w system głośników multiroom lub stworzyć konfigurację multimediów immersyjnych 3D, głośniki Kii Seven pomogą Ci stworzyć idealne środowisko akustyczne.

kii-seven-white

Dzięki zaawansowanej technologii i starannie zaprojektowanej konstrukcji głośniki Kii Seven spełnią Twoje najbardziej rygorystyczne wymagania audio i dostosują się do preferencji całej rodziny. Oferują wiele opcji wejść analogowych i cyfrowych – od Bluetooth po Apple Airplay2, od AES po analogowe, od usług streamingowych po ROON ready. Współpracują z aplikacją Kii HOME, która umożliwia strumieniowe przesyłanie ulubionej muzyki i dźwięku z telewizora do poszczególnych stref w całym domu.

Kii-Seven

Głośniki Kii Seven to także idealne kompaktowe rozwiązanie do nagrywania, produkcji i miksowania muzyki. Osiągnięcie płynnej integracji przepływu pracy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki dostępności wejść analogowych, wejściu AES lub opcjonalnemu kontrolerowi Kii Control do kontroli monitorów. Możesz bez problemu odwoływać się do muzyki dzięki zintegrowanym opcjom przesyłania strumieniowego, takim jak Apple Airplay 2 lub Spotify Connect. Alternatywnie możesz nawiązać połączenie z systemem Dante Audio za pośrednictwem sieci IP lub połączyć wiele jednostek Kii THREE i Kii SEVEN w celu miksowania Dolby Atmos.

Lokalizacja:

  • Pokój odsłuchowy nr 507, V piętro,
  • Hotel Radisson Blu Sobieski, plac Artura Zawiszy 1, Warszawa.

Godziny otwarcia:

  • Piątek, 27 października 2023, 12:00 – 20:00
  • Sobota, 28 października 2023, 10:00 – 20:00
  • Niedziela, 29 października 2023, 10:00 – 18:00

Więcej szczegółów
Producent: https://www.kiiaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl