Głośniki instalacyjne Alcons Audio CRMS teraz w jeszcze cieńszych obudowach

0

Holenderska firma Alcons Audio znana z innowacyjnych rozwiązań do zastosowań profesjonalnych przedstawia uniwersalne kolumny instalacyjne z wstęgowymi przetwornikami Pro-Ribbon, zamknięte w obudowach o grubości zaledwie 10 cm!

Alcons Audio CRMS-SRIW/120 to ultrakompaktowy głośnik do zastosowań referencyjnych i kinowych, w tym jako kompaktowy system surround. Może być również używany jako pełnozakresowy system audio w innych sytuacjach, gdzie wymagana jest bardzo wysokiej jakości reprodukcja dźwięku i dyskretna instalacja w ścianie pomieszczenia.

CRMSC-SRIW / 120 wchodzi w skład serii CRMSC i jest konstrukcją dwudrożną. Obejmuje opatentowane przez firme Alcons Audio wysokotonowe przetworniki wstęgowe Pro-Ribbon, a także wentylowany głośnik 6,5″ dla reprodukcji tonów średnich i niskich do 53 Hz. Sekcja wysokotonowa ma szczytową moc wejściową 500 W, umożliwiając zakres dynamiki 1:16 i do 90% mniej zniekształceń od 1 kHz do ponad 20 kHz. Dzięki temu CRMSC-SRIW / 120 łączy w sobie wyjątkową klarowność i precyzję dźwięku z niezwykle wysokim zakresem dynamiki oferującym najbardziej realistyczną, liniową reprodukcję dźwięku niezależnie od poziomu SPL.

Ponadto dyspersja 120 x 90 stopni zapewnia wyjątkowo szeroką i jednolitą scenę dźwiękową oraz równomierne pokrycie całej powierzchni pomieszczenia odsłuchowego. Wszystko to w obudowie o grubości zaledwie 10 cm idealnie nadającej się do wpuszczenia wgłąb lub nawet dyskretnego montażu na powierzchni ścian – w odpowiedzi na powtarzające się życzenia klientów potrzebujących kompaktowego systemu głośnikowego o najwyższej jakości dźwięku. Najczęściej są to audytoria, teatry i sale kinowe, ale także studia do postprodukcji i dubbingu, a nawet kina domowe klasy premium.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.alconsaudio.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj