Vertigo Sound pod skrzydłami Audiostacji

0

Pochodząca z Monachium firma Vertigo Sound projektuje analogowy sprzęt studyjny najwyższej jakości. Teraz ich oferta będzie dostępna także w Polsce dzięki firmie Audiostacja. Jak zapowiada dystrybutor, jest to jednocześnie pierwszy etap nowego projektu Analogue Studio, którego szczegóły ma zdradzić niebawem!

Vertigo Sound stara się połączyć nowoczesne podejście do projektowania z najlepszymi brzmieniami z przeszłości. Jest to firma z ogromnym know-how, szacunkiem dla klasycznej analogowej przeszłości oraz pasją do brzmienia i technologii.

W ofercie znajdziemy obecnie pięć produktów: kompresor VSC-3, korektor VSE-2, podwójny przedwzmacniacz mikrofonowy VSP-2 oraz dwie odmiany procesora masteringowego VSM-2.

Jak widać, firma przedkłada jakość nad ilość. Każde urządzenie jest zbudowane według najwyższych standardów brzmieniowych i jakościowych. Bazując na klasycznych rozwiązaniach przenosi je o wiele poziomów wyżej, posługując się zdobyczami współczesnej elektroniki, ale zachowując analogowe pryncypia: “miękki i wielki dźwięk bez zakłóceń i szumów“. Niewiele konstrukcji może pochwalić się takim połączeniem.

Znakiem firmowym Vertigo Sound są podwójne wzmacniacze operacyjne – OPA 1979 – zbudowane z elementów dyskretnych i zapewniające fenomenalne parametry brzmieniowe. Sprzęt Vertigo będzie pracował latami i spełni potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.vertigosound.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here