Electro-Voice napędza festiwal sportów ekstremalnych

200
Munich-Mash-2023

Na festiwalu sportów ekstremalnych Mash Munich, który odbył się w dniach od 30 czerwca do 2 lipca w Park Olimpijskim w Monachium, zastosowano potężne nagłośnienie marki Electro-Voice.

Kilkudniowe wydarzenie, obejmujące pokazy i zawody w skateboardingu, wakeboardingu, jeździe na BMX, wzbogacone tańcem, różnorodną muzyką, sztuką i kulturą uliczną, to nie lada wyzwanie pod względem organizacyjnym, w tym także w zakresie realizacji dźwięku.

Nagłośnienie na festiwalu Mash Munich zapewniła lokalna firma rentalowa TC Showtechnik, dostarczając systemy złożone z kolumn Electro-Voice w połączeniu z elektroniką marki Dynacord. 

Łącznie na głównej scenie zastosowano ponad 40 kompaktowych kolumn liniowych XLE181, 18 subwooferów EKX-15S i 20 subwooferów Xsubs, a także 10 monitorów współosiowych MFX-15MC i MFX-12MC produkcji Electro-Voice. 

Munich-Mash-2023

Całość napędzały wzmacniacze TGX10 i IPX10.8 firmy Dynacord, podczas gdy za konfigurację i kontrolę całego systemu odpowiadało oprogramowanie SONICUE Sound System.

Dzięki odpowiednio dobranemu i doskonale zrealizowanemu nagłośnieniu tegoroczny Mash Munich okazał się wielkim sukcesem, zarówno dla uczestników, jak i widzów wydarzenia, którym zapewniono niezapomniane wrażenia audio-wizualne.

Więcej szczegółów:
Producent: https://electrovoice.com
Producent: https://www.dynacord.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl