Dźwięk immersyjny L-ISA w sali koncertowej Cavatina Hall

0
Cavatina Hall-Audio Plus L-Acoustics L-ISA

Systemu dźwięku immersyjnego L-ISA marki L-Acoustics w sali koncertowej Cavatina Hall w Bielsku-Białej budzi ogromne zainteresowanie nie tylko inżynierów i realizatorów dźwięku, ale przede wszystkim miłośników muzyki, zachwycając ich niesamowitymi wrażeniami odsłuchowymi.

Cavatina Hall to nowo otwarta sala koncertowa w Bielsku-Białej, dysponująca systemem nagłośnieniowym w technologii dźwięku immersyjnego L-ISA, będącym największą instalacją w historii firmy Audio Plus, przedstawiciela marki L-Acoustics w Polsce.

Czy to przyszłość instalacji dźwiękowych? Jak widać to już teraźniejszość! Odwiedzający nowy obiekt goście są nie tylko pod wrażeniem wyjątkowej architektury ale także akustyki, która w połączeniu z systemem dźwięku immersyjnego L-ISA dostarcza najwyższej jakości wrażeń dźwiękowych. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego skrótu filmowego przedstawiającego proces instalacji tego niezwykłego systemu:

Dzięki L-ISA słyszysz dokładnie to, co widzisz!

L-ISA, stworzona przez L-Acoustics, jest wyjątkowym, skalowalnym, uniwersalnym systemem nagłośnieniowym, przenoszącym dźwięk immersyjny do przestrzeni widowiskowej. Wykorzystuje on cechę słuchu ludzkiego, która do tej pory nie była zaangażowana w odbiór koncertu: zdolność identyfikacji kierunku, z jakiego pochodzi dźwięk. Dzięki temu angażuje słuchacza jeszcze intensywniej. Oto immersja: prawdziwe zanurzenie się w dźwięku.

Cavatina Hall-Audio Plus L-Acoustics L-ISA

Koncert ze sterylnym dźwiękiem!

W prasie pojawiają się już pierwsze komentarze i opinie na temat Cavatina Hall. Podczas jednego z pierwszych koncertów, na widowni zasiadł Zbigniew Błasiak, miłośnik muzyki, który uczestniczył w wydarzeniach muzycznych w praktycznie wszystkich salach koncertowych w Polsce.

“Kapitalne widowisko pod względem wykonawczym. Wspaniali muzycy: Grzegorz Turnau, Leszek Szczerba, Robert Kubiszyn i Cezary Konrad podarowali publiczności 125 minut muzycznego oderwania od codziennych trosk.”

– komentuje Pan Zbigniew

Cavatina Hall-Audio Plus L-Acoustics L-ISA

Rozmówca był pod wrażeniem nie tylko architektury, ale również akustyki Cavatiny, gdzie był także na koncercie Ralpha Kamińskiego.

“Dźwięk na koncercie Turnaua był jak z płyty odtwarzanej na najlepszym, audiofilskim sprzęcie. To był koncert z tak sterylnym dźwiękiem, jakiego dawno, a może nigdy nie słyszałem, a w wielu salach koncertowych bywałem. Z tego względu architektura nowej sali pewnie nie robi już na mnie takiego dużego wrażenia, jak na tych, którzy w tych salach nie byli, ale jest pięknie. Ciągle nie wierzę, że taki obiekt jest w Bielsku-Białej.”

Czytam na portalu https://bielsko.biala.pl

Gdzie jeszcze w Polsce możemy usłyszeć system L-ISA?

Poza salą koncertową Cavatina Hall jedynym miejscem w Polsce, które pracuje w technologii dźwięku immersyjnego L-ISA, jest Ursynowskie Centrum Kultury “Alternatywy” w Warszawie. Szerzej o tej instalacji pisaliśmy w poniższej publikacji:

Pierwsza w Polsce sala z systemem L-ISA Immersive Hyperreal Sound!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.l-acoustics.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj