Nowy bas akustyczny Ibanez AEGB24E

0
Ibanez-AEGB24E_MHS-i-AEGB24E_BKH

Ibanez rozszerza swoją ofertę na rok 2022 o nowy, interesujący bas akustyczny. Tytułowy AEGB24E będzie oferowany w dwóch wersjach kolorystycznych, a jego dostępność planowana jest już na kwiecień 2022. Co oferuje i jaka będzie jego cena?

Ibanez AEGB24E to akustyczny bass, który został wyposażony w specjalną podpórkę na kciuk, która pozwala muzykowi na ułożenie kciuka w dowolnym miejscu wzdłuż gryfu, w zależności od tego, gdzie jest mu najwygodniej i jaka pozycja jest odpowiednia dla jego stylu gry.

Ibanez-AEGB24E_BKH
Ibanez AEGB24E-BKH: Black High Gloss

Gitara posiada top, tył i boki z drewna sapele co zapewnia gitarze ciepłe i pełne brzmienie. Trzyczęściowa szyjka z drewna nyatoh/maple ma gwarantować doskonały rezonans i bogate brzmienie tonów średnich i niskich. Bas akustyczny wyposażony jest w mostek i podstrunnicę z orzecha.

Ibanez AEQ-2T

Instrument posiada także wiele innych ważnych cech, jak przedwzmacniacz Ibanez AEQ-2T wyposażony w tuner, który umożliwia łatwe strojenie bez zewnętrznego tunera. Dla uzyskania klarownego brzmienia na basie założone zostały struny z powłoką węglową Ibanez model IABS4XC32.

Ibanez-AEGB24E_MHS

Jak wspominaliśmy na wstępie Ibanez AEGB24E będzie dostępny w dwóch wersjach wykończenia: Mahogany Sunburst High Gloss i Black High Gloss. Pierwszej dostawa przewidziana jest na kwiecień, a sugerowana cena detaliczna to 2.015 PLN.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj