Dwudrożna kolumna głośnikowa RCF TT10-A już w Polsce!

0

1000 W mocy, zarządzanie zdalne przez RDNet i osławione już filtry FiRPHASE  to tylko kilka cech, które czekają na przyszłych użytkowników najnowszego modelu aktywnej kolumny dwudrożnej RCF TT10-A. Jak podaje dystrybutor marki w Polsce – firma Arcade Audio, najnowsze głośniki są już dostępne w sprzedaży.

Model RCF TT10-A to dwudrożna i mimo kompaktowych rozmiarów, bardzo wydajna kolumna, która zasiliła szeregi znanej i cenionej serii TT+. Oparta jest na 10-calowym neodymowym wooferze z cefką 2,5″ oraz obracanym hornie o rozproszeniu 90°x70°, na którym osadzony jest 1″ neodymowy driver ciśnieniowy w cewce 1,75 cala.

Jak podaje producent: “Dzięki mocy 130 dB SPL i niewielkim rozmiarom, aktywny głośnik dwudrożny RCF TT10-A oszczędza czas, gdy potrzebujesz najwyższej jakości mocy akustycznej i dyskretnych rozmiarów. Choć jest niezwykle kompaktowy i lekki, głośnik TT10-A oferuje doskonałą jakość dźwięku TT+, możliwości DSP, sterowanie sieciowe, wytrzymały osprzęt oraz kompletny zestaw opcji podwieszania.”

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rcf.it
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

Przypominamy Wam także naszą krótką prezentację ze strefy TT+ na stoisku marki RCF:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj