Niezawodny BOSS RC-1 Loop Station!

1

Mimo, że na rynek wchodzi właśnie najnowszy i zaawansowany looper BOSS RC-10R, to warto przy tej okazji przypomnieć o looperze RC-1, który miał swoją premierę ok. pięciu lat temu, a w ubiegłym roku producent wypuścił jego limitowaną edycję “BLACK” z okazji sprzedania miliona egzemplarzy jego klasycznej, czerwonej wersji.

BOSS RC-1, zyskał ogromną popularność dzięki prostej obsłudze i niezawodności. Umożliwia nagranie do 12 minut w stereo. Na przodzie urządzenia znajdziemy potencjometr głośności nagranego materiału, mały wyświetlacz informujący o trybie działania w którym jesteśmy oraz diodę informująca o włączeniu efektu. Po bokach 2 wejścia i wyjścia, na górze gniazdo zasilacza, a, pod klapką możliwość zamontowania baterii. Looper przyda się do ćwiczeń w domowym zaciszu, bądź na scenie, gdy dodatkowa partia gitara jest niezbędna, a pod ręką brak drugiego gitarzysty.

Więcej szczegółów na stronie: https://www.boss.info/pl/products/rc-1

W sieci znajdziecie mnóstwo recenzji tego urządzenia, a najnowszą prezentację jego limitowanej wersji BOSS RC-1 BK przygotował właśnie https://muzyczny.pl. Zapraszamy do oglądania:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here