d&b Soundscape podczas Festwialu WAMAD 2018

0

WOMAD, a dokładnie “World of Music, Arts and Dance”, to chyba jeden z najbardziej pozytywnych muzyczno-artystycznych festiwali na świecie! W tym roku to już 4 edycja z rzędu, a jeśli ktoś kocha “muzykę świata” to zdecydowanie warto się tam wybrać za rok.

Dziś jednak nie o samym festiwalu, a o najnowszych dźwiękowych technologiach 🙂 Wszechstronność muzyczna była świetną okazją do zaproponowania widzom/słuchaczom zupełnie nowej jakości odbioru muzyki. Mowa o tytułowej technologii Soundscape, opracowanej i opatentowanej przez firmę d&b audiotechnik. Dzięki niej, tegoroczna scena festiwalu WOMAD oferowała wciągające wrażenia dźwiękowe z eklektyczną mieszanką artystów.

W poniższym materiale video, inżynier frontowy (FoH) Festiwalu – Ben Findlay, opowiada o swoim doświadczeniu z tą nową dla niego technologią, omawiając twórcze możliwości, stworzone przez d&b Soundscape. Dzięki przyjaznemu interfejsowi narzędzi d&b, Findlay był w stanie zaoferować słuchaczom ciekawe i emocjonujące wrażenie dźwiękowe w całym  scenicznym otoczeniu.

Jak dodaje: “Słychać dokładnie, dlaczego d&b Soundscape jest bardzo kuszącą propozycją. Jest to łatwiejszy system do miksowania, ponieważ wszystko jest jasno zdefiniowane.”

Zapraszamy też do artykułu, z którego dowiecie się więcej na temat najnowszej technologii Soundscape od d&b audiotechnik.

Prolight+Sound 2018: Czym jest nowa technologia d&b Soundscape?

Więcej szczegółów:
Producent: www.dbaudio.com 
Dystrybutor: www.konsbud-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj