CKMOVA Vocal M: Bezprzewodowe systemy mikrofonowe z wbudowanym rejestratorem audio!

0
CKMOVA-Vocal-M-Wireless-Microphone-System

CKMOVA zaprezentowała nowe, bezprzewodowe zestawy mikrofonowe Vocal M. Urządzenia cechuje solidna, metalowa obudowa, prosta obsługa i co ciekawe, posiadają wbudowany rejestrator audio. Systemy będą dostępne w czterech, różnych konfiguracjach.

Najnowsze zestawy mikrofonów bezprzewodowych CKMOVA Vocal M wyróżnia kilka ważnych i ciekawych cech. Po pierwsze, wykonane są w całości z metalu co z pewnością docenią użytkownicy często działający w terenie i w warunkach o podwyższonym ryzyku ich upadku czy uszkodzenia. Tutaj warto także zwrócić uwagę na wykręcane anteny co dodatkowo zabezpiecza je podczas transportu. Urządzenia wyposażono w czytelne i kolorowe wyświetlacze OLED, a także wbudowane akumulatory, które mają zapewnić do 12 godzin pracy na pełnym ładowaniu.

CKMOVA-Vocal-M_uptone

Co równie ciekawe i ważne, nadajniki wyposażone są w niezależny rejestrator, nagrywający sygnał na karty MicroSD do pojemności 32GB. Producent zapewnie też o bezproblemowym działaniu do 150 metrów na otwartej przestrzeni, a parowanie odbiorników z nadajnikiem może odbywać się automatycznie lub manualnie. Urządzenia posiadają także wejście słuchawkowe do monitorowania sygnału audio w czasie rzeczywistym.

Oferowane zestawy to:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ckmova.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj