Nowe gitary elektryczne Ibanez GIO dla każdego!

1093
Ibanez-GIO---GRG121SP-BMC-i-GRG220PA-RLB

Ibanez GIO to linia niedrogich gitar i basów japońskiego producenta, które w założeniu mają być instrumentami dla początkujących i średnio zaawansowanych muzyków. Poznajcie nowe modele GRG121SP-BMC i GRG220PA-RLB nawiązujące do kultowej serii RG.

Nowe gitary Ibanez linii Gio, to dwa modele z serii RG, które zachwycają swoim wykończeniem, a dzięki wielu istotnym cechom i wygodzie gry oferują dobry stosunek jakości do ceny.

Ibanez GRG121SP-BMC w wykończeniu Blue Metal Chameleon posiada wygodny gryf z palonego klonu, podstrunnicę z jatoby i topolowy korpus. Gitara została wyposażona w stały mostek F106 oraz przetworniki Classic Elite.

Ibanez-GRG121SP_BMC

Ibanez GRG220PA-RLB w wykończeniu Royal Purple Burst posiada klonowy gryf, podstrunnicę “bound purpleheart” z inkrustacją Sharktooth oraz top z topoli “burl art grain” na korpusie z drewna okoume. Poza tym gitara posiada przetworniki Classic Elite, mostek tremolo T106 oraz złoty osprzęt.

Ibanez-GRG220PA_RLB

Dodatkową cechą obu gitar jest solidne gniazdo wyjściowe Mono-unit, które gwarantuje nieskomplikowane i długotrwałe działanie.

Pierwsza dostawa obu gitar zaplanowana jest na początek lipca, a sugerowana cena detaliczna GRG220PA wynosi 1510 PLN, a GRG121SP1.372 PLN.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution