CKMOVA DVM10: Dynamiczny mikrofon wokalny dla każdego!

0
CKMOVA DVM10

CKMOVA DVM10 to niedrogi, dynamiczny mikrofon wokalny, który jak zapewnia producent, oferuje jakość porównywalną ze znacznie droższymi modelami. Bez względu na to czy jesteś wokalistą, prezenterem czy podcasterem warto zainteresować się tym modelem.

Marka CKMOVA dała się nam już poznać jako producent niedrogich, jednocześnie oferującą dobrą jakość dźwięku, mikrofonów pojemnościowych dedykowanych do zastosowań domowego studia czy reporterskich. Przykładem może być testowany przez nas model CKMOVA SUM3 czy CKMOVA DCM1 PRO.

CKMOVA DVM10

Tym razem producent przedstawia nam model dedykowany do pracy na scenie. Jest nim CKMOVA DVM10 [KUP TUTAJ], dynamiczny mikrofon wokalny z dobrze wykonaną i wytrzymałą konstrukcją oraz przełącznikiem ON/OFF. Jak zapewnia producent, mikrofon został zaprojektowany tak, aby doskonale przenosić czystość głosu i umożliwiać osiągnięcie zamierzonego efektu wokalnego bez szumów otoczenia. Jest to zasługa charakterystyki kapsuły która została umieszczona w główce mikrofonu. Na froncie mikrofonu został umieszczony włącznik, który daje nam możliwość włączenia oraz wyłączenia mikrofonu w każdej chwili kiedy tylko tego potrzebujemy.

Jego sugerowana cena to zaledwie 299 PLN, a producent daje nam na niego 3 lata gwarancji! Czy warto się nim zainteresować? Jak w przypadku praktycznie każdego mikrofonu wokalnego dobrze jest go sprawdzić samemu i dopasować do swojego głosu oraz potrzeb.

CKMOVA DVM10

Specyfikacja techniczna:

  • Typ: Dynamiczny
  • Charakterystyka: Kardioidalna
  • Pasmo przenoszenia: 50 Hz – 17k Hz
  • Czułość: -49 dB ± 2dB (0 dB= 1V/Pa at 1kHz)
  • Złącze : Męski XLR 3 pinowy
  • Wymiary: 22mm x 210mm
  • Wag: 335g

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ckmova.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj