Cavatina Hall nominowana do międzynarodowych nagród AV Awards!

0
Cavatina-Hall-w-finale-AV-Awards

Już 4 listopada 2022 w hali Evolution London w samym centrum stolicy Wielkiej Brytanii zostaną przyznane Międzynarodowe Nagrody Branży Audiowizualnej AV Awards. Wśród finalistów w kategorii „Venue Project of the Year” znalazła się także Cavatina Hall ze swoją nowoczesną instalacją, zrealizowaną przez firmę Audio Plus!

“To kolejny wielki zaszczyt dla nas. Nasza największa praca od początku istnienia firmy, instalacja audiowizualna w sali koncertowej Cavatina Hall w Bielsku-Białej, została doceniona przez światową branżę pro audio. Kapituła sędziowska wybrała ją, spośród setek zgłoszeń, do finału nagrody AV Awards w kategorii “Venue Project of the Year”. Jesteśmy wśród zaledwie 10 najciekawszych instalacji z całego świata! Mamy ogromną nadzieję na zdobycie nagrody, musimy jednak uzbroić się w cierpliwość. Rozdanie nagród odbędzie się 4 listopada tego roku w hali Evolution London w samym centrum stolicy Wielkiej Brytanii.”

– komentuje Audio Plus

CavatinaHall-Audioplus

Nagrody AV Awards są bez wątpienia wyznacznikiem doskonałości w branży AV. Ustanawiają punkt odniesienia dla najwyższych możliwych standardów i najlepszych praktyk w segmencie AV. Od momentu wprowadzenia w 1999 roku, były i wciąż są kluczowe w uznaniu wybitnych osiągnięć wyjątkowych osób, firm, projektów i technologii w całym sektorze AV, wydarzeń i produkcji.

Więcej szczegółów:
https://www.avawards.com
https://audioplus.pl/cavatina-hall
https://cavatinahall.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj