Promocyjne zestawy studyjne od AKG i JBL Professional!

220
Promocyjne-zestawy-studyjne-AKG-JBL

Początek września to świetna okazja aby przygotować się produkcji muzycznej w zaciszu swojego domowego studia. Wie o tym także firma ESS Audio, która przygotowała kilka ciekawych zestawów odsłuchowych opartych na sprzęcie AKG i JBL Professional. Który będzie najlepszy dla Was?

Słuchawki czy monitory studyjne do produkcji muzycznej? Odwieczny konflikt zwolenników jednych lub drugich można rozwiązać bardzo szybko. Fakt jest taki, że warto posiadać i jedno i drugie. Każdy profesjonalny realizator dźwięku czy producent muzyczny wie, że najlepiej weryfikować materiał dźwiękowy na obu źródłach. Tak więc warto rozważyć wybór jednego z poniższych, gotowych zestawów w promocyjnych cenach:

  • JBL 104-BT + AKG K240 Studio = 1.179 zł
  • JBL 305P MKII + AKG K240 MKII = 1.790 zł
  • JBL 306P + AKG K271 MKII = 2.599 zł
  • JBL 308P + AKG K702 = 3.349 zł
  • JBL LSR310S + AKG K702 = 3.059 zł

UWAGA! Zestawy kupisz w najlepszych sklepach muzycznych w Polsce. Oferta jest ważna do 31.12.2022 r. bądź do wyczerpania zapasów.

JBL 104-BT

JBL_104BT_BLACK

Monitory posiadają 4,5-calowy przetwornik ze współosiowo umieszczonym 19-milimetrowym tweeter’em, 60W wzmacniacz klasy D i generują imponujące, jak na swój rozmiar, niskie częstotliwości o 60Hz. Cieszące się doskonałą opinią wśród realizatorów dźwięku współosiowe monitory bliskiego pola JBL 104 to ponad siedem dekad doświadczenia inżynierów JBL Professional, gwarantujące najprawdziwsze brzmienie i najdokładniejszy dźwięk w swojej klasie. Idealnie nadają się do nagrywania muzyków, producentów, podcastów i vlogerów, a także profesjonalnych inżynierów dźwięku poszukujących dokładnego przenośnego odsłuchu z opcją przesyłu za pomocą Bluetooth.

JBL 305P MKII, 306 MKII, 308P MKII

Są to aktywne monitory referencyjne, które dostarczają bardzo wysokiej jakości dźwięk, wszechstronność i są przystępne cenowo. Monitory precyzyjnie oddają każdy detal oraz charakteryzują się niesamowitym zakresem dynamicznym, który nie sposób usłyszeć w tej klasie. Ponadto opatentowana technologia Slip Stream pozwala na uzyskanie pełniejszego basu.

JBL 305P MKII, JBL 306 MKII, JBL 308P MKII, JBL LSR310S

JBL LSR310S

Aktywny subwoofer,10-calowy przetwornik LF down firing, Slip Stream Port, wzmacniacz klasy D 200W RMS, wybór “XLF” umożliwiający włączenie trybu pracy w jeszcze niższych częstotliwościach. LSR310S wyposażono w symetryczne wejścia XLR oraz TRS 1/4″, a także regulator głośności, przełącznik czułości wejść -10dBV/+4 dBu oraz trzech ustawień crossovera.

Ustawienie 80 Hz powoduje włączenie filtrów górno- i dolnoprzepustowego, dzięki czemu LSR310S idealnie współgra z monitorami studyjnymi JBL LSR305 lub LSR308, a także modelami innych producentów. Ustawienie External wyłącza filtrowanie pasma, umożliwiając zastosowanie crossovera zewnętrznego. Z kolei ustawienie specjalne XLF aktywuje filtr górnoprzepustowy 120Hz, z jednoczesnym dostrojeniem najniższego pasma do charakteru brzmieniowego klubowych systemów muzycznych. W trybie tym uzyskuje się ponad dwukrotne zwiększenie mocy niskich częstotliwości.

AKG K240 Studio

AKG_k240_studio

AKG K240 Studio to profesjonalne słuchawki studyjne, które odpowiadają potrzebom każdej osoby, która lubi słuchać muzyki w najlepszej jakości dźwięku, wszędzie tam, gdzie jest. Słuchawki wyposażone są w kapsuły wokół uszne o konstrukcji półotwartej. Charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją, wytrzymalszymi materiałami oraz odpinanym kablem prowadzącym tylko do jednej słuchawki.

AKG K240 MKII

AKG-K240MKII

Profesjonalne słuchawki studyjne zapewniają niepowtarzalną jakość dźwięku potrafiącą zadowolić każdego audiofila. Model ten został wyposażony w kapsuły wokół uszne o konstrukcji półotwartej, z wmontowanymi dużymi przetwornikami z membranami w opatentowanej technologii Varimotion. Urządzenia studyjne tego typu charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją, wytrzymalszymi materiałami oraz odpinanym kablem prowadzącym tylko do jednej słuchawki. Wszystkie te parametry, mają na celu podniesienie efektywności słuchawek i ułatwienie pracy użytkownikowi.

AKG K271 MKII

AKG_k271mkII

Są to profesjonalne słuchawki studyjne łączące w sobie zalety nausznej konstrukcji oraz zamkniętych kapsuł zapewniających wyjątkowy komfort użytkowania oraz doskonałe pasywne tłumienie hałasu. Przetworniki XXL zapewniają niezwykle czyste, zbalansowane oraz bogate brzmienie. Urządzenia studyjne tego typu charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją, wytrzymalszymi materiałami oraz odpinanym kablem prowadzącym tylko do jednej słuchawki. Wszystkie te parametry, mają na celu podniesienie efektywności słuchawek i ułatwienie pracy użytkownikowi.

AKG K702

AKG_k702

Otwarte, dynamiczne, wokółuszne słuchawki, które posiadają dwuwarstwową membraną wykonaną w technologii Varimotion, wysokiej jakości neodymowe magnesy, cewka z płaskim drutem z doskonałą wiernością odtwarzania wysokich tonów. Stylowe wzornictwo, zaawansowana “otwarta” konstrukcja z “oddychającymi” welurowymi nausznicami uformowanymi do pracy “w 3D” optymalizującymi odbiór niskich częstotliwości. Niewielka waga i skórzany pas z auto-regulacją docisku do głowy zapewniają wysoki komfort używania podczas długiej pracy. Indywidualnie testowane i numerowane. Przeznaczone są dla profesjonalistów.

Więcej szczegółów
Producent: https://jblpro.com
Producent: https://www.akg.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl