“Bankiet u sanah” z nagłośnieniem w technologii dźwięku immersyjnego L-ISA!

799
Bankiet-u-sanah-L-Acoustics-L-ISA

Z początkiem listopada sanah rozpoczyna widowiskową trasę koncertową, obejmującą prestiżowe sale koncertowe w największych miastach Polski. Koncerty zostaną nagłośnione w technologii immersyjnej L-ISA, co zapewni słuchaczom jeszcze głębsze przeżycie dźwiękowe.

Trasa koncertowa „bankiet u sanah” rozpoczyna się 4 listopada we Wrocławiu i będzie trwać do pierwszych dni stycznia 2023 roku. [Szczegóły TUTAJ] To kontynuacja trasy „uczta u sanah”, która okazała się gigantycznym sukcesem. Tak jak przewidywano, również tegoroczna trasa wyprzedaje się niemal na pniu.

Warto pamiętać, że koncerty te będą nagłośnione przy użyciu systemów L-Acoustics, w immersyjnej technologii nagłośnieniowej L-ISA. Słuchacze przeżyją te wydarzenia jeszcze silniej, dzięki wciągającemu, dookólnemu dźwiękowi i niespotykanemu poziomowi jakości brzmienia. To kolejna polska produkcja z użyciem systemu L-ISA, która będzie korzystać w pełni z jego przestrzennych możliwości audio. Jesteśmy przekonani, że będzie to absolutnie niezapomniane przeżycie.

L-Acoustics-L-ISA-hyperreal-sound

Trasa obejmuje obecnie 14 koncertów, z których większość będzie zrealizowane w technologii L-ISA. Jedynie dwa wydarzenia w Filharmonii Narodowej w Warszawie nie będą wykorzystywać L-ISA z uwagi na ograniczenia techniczne tej zabytkowej sali. Koncerty odbędą się z towarzyszeniem orkiestry oraz chóru i będą zachwycały klimatem, muzyką i brzmieniem immersyjnym L-ISA.

UWAGA! W związku z dużym zainteresowaniem dodawane są nowe daty, dlatego polecamy zaglądać na stronę trasy: bankietusanah.pl

Więcej szczegółów
Producent: https://www.l-acoustics.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl//l-acoustics/l-isa

CZYTAJ TAKŻE:

Cavatina Hall w czołówce Europy! Czym jest dźwięk immersyjny L-ISA od L-Acoustics?