Artur Gadowski z zespołu IRA z monitoringiem MIPRO MI-58

0
Artur-Gadowski-MIPRO-MI-58_uptone

Artur Gadowski, wokalista kultowego zespołu rockowego IRA, zdecydował się na używanie systemu monitoringu dousznego MIPRO MI-58. Sprawdźcie co sądzi na jego temat!

Najnowszy cyfrowy system monitoringu osobistego MIPRO MI-58 to produkt, który szybko zdobywa zaufanie muzyków na całym świecie. Artur Gadowski z zespołu IRA zdecydował się na korzystanie z niego podczas aktualnej trasy koncertowej. Jak mówi sam muzyk, jest ona wyjątkowo gęsta, ponieważ większość koncertów to poprzesuwane terminy z okresu lockdownów w 2020 i 2021 roku.

Zespół IRA to jedna z legend polskiego rocka. Założony w 1987 roku zespół wydał do dziś 11 albumów studyjnych, zagrał setki koncertów i zdobył liczne nagrody. Najnowsza płyta Iry „Jutro” została wydana w tym roku, jednak trasa koncertowa trwa z przerwami już od dwóch lat. Koncerty odbywają się niemal codziennie. Podczas trasy Artur Gadowski rozpoczął testy nowego systemu monitoringu dousznego Mipro MI-58. System sprawdził się na tyle, że pozostał z muzykiem. 

„W ciągu mojej kariery korzystałem chyba z każdego „ucha”, jakie jest dostępne na rynku. Każde ma swoje wady i zalety, ale Mipro sprawdziło się najlepiej. W innych „uszach” zwykle zawsze coś się dzieje, a to z brzmieniem, a to z transmisją. Bywa, że dźwięk po prostu zanika. W Mipro to się nie zdarza.”

mówi Artur Gadowski

Artur-Gadowski-MIPRO-MI-58_uptone

Muzyk ceni urządzenie za stabilną pracę na scenie. To najważniejsza cecha odsłuchu osobistego, bo artysta nie może sobie pozwolić na to, by choćby przez chwilę nie słyszeć swojego głosu i pozostałych instrumentów.

Artur-Gadowski-MIPRO-MI-58_uptone

Michał „Jojo” Sowa, realizator monitoringu pracujący z Irą, jest pod wrażeniem m.in. niskich szumów własnych urządzenia.

„Brzmienie „ucha” Mipro jest bardzo przyjemne, mam wrażenie jakieś szerszej stereofonii. Ale to jest subiektywne, najważniejsza jest stabilność działania. Świetnym rozwiązaniem jest też interfejs Dante, planuję wykorzystać to na koncertach. Wadą jest wzmacniacz słuchawkowy w bodypacku, bo Artur lubi mieć swój wokal dość głośno i zaczynał wchodzić przester. Na szczęście udało nam się z tym poradzić, zmieniając słuchawki. Ogólnie to bardzo fajne urządzenie, a jego stosunek ceny do jakości jest wręcz wybitny.”

– podsumowuje Michał „Jojo” Sowa

MIPRO-MI-58-Set
MIPRO MI-58 SET

Więcej szczegółów

MIPRO MI-58

Producent: https://www.mipro.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj