Warm Audio WA-8000: Święty Graal w zasięgu ręki

205
Warm Audio WA-8000
Warm Audio WA-8000

Warm Audio przedstawia lampowy mikrofon pojemnościowy WA-8000 wzorowany na jednym z największych studyjnych klasyków z lat 90, a kosztujący ułamek jego ceny!

Posiadanie mikrofonu, na jakim od 30 lat nagrywają najwięksi wykonawcy popu, hip-hopu i R&B jest marzeniem wielu producentów, realizatorów i muzyków. Teraz dzięki Warm Audio jego spełnienie może być dużo bliższe rzeczywistości, a to za sprawą najnowszego modelu WA-8000.

Aby zapewnić mu brzmienie wiernie oddające charakter legendarnego pierwowzoru, konstruktorzy zadbali o takie szczegóły, jak w pełni mosiężna kapsuła w stylu K-67, transformator Lundahl Sweden oraz lampa NOS 6AU6. Wraz z mikrofonem otrzymamy wysokiej jakości, 7-pinowy kabel od Gotham Audio ze Szwajcarii.

Warm Audio WA-8000
Warm Audio WA-8000

Bardzo wyrównana charakterystyka pasmowa pozwoli wiernie i precyzyjnie oddać brzmienie każdego źródła, czy to wokalu czy instrumentów akustycznych, a przełączana kierunkowość – nerkowa lub dookólna – ułatwi dostosowanie mikrofonu do różnych sytuacji.

Sugerowana cena detaliczna Warm Audio WA-8000 wynosi 6199 zł, co wydaje się kwotą wyjątkowo atrakcyjną w stosunku do 10 tysięcy dolarów, jakie obecnie trzeba byłoby wydać, aby wejść w posiadanie japońskiego oryginału, którym został on zainspirowany.

Więcej szczegółów
Producent: https://warmaudio.com/wa8000
Dystrybutor: https://audiostacja.pl