AMX prezentuje nowe enkodery i dekodery serii AMX SVSI N2600

249
AMX_N2600_Series

AMX by HARMAN prezentuje nowe enkodery i dekodery serii AMX SVSI N2600. Seria ta zapewnia zarazem ekonomiczne i niezwykle wszechstronne rozwiązanie AVoIP, dzięki któremu jest idealna dla szkół i uniwersytetów, korporacji, hoteli, instytucji rządowych oraz wszelkich zastosowań związanych ze streamingiem.

Wszystkie modele tej serii wykorzystują wysokiej jakości, niskolatencyjny kodek 4K60 4:4:4 MWC, który idealnie sprawdza się zarówno podczas transmisji sygnału wideo, jak i w czasie prezentacji szczegółowych treści czy arkuszy kalkulacyjnych.

AMX_N2622S_N2612S_N2612S-C_N2625-WP_N2615-WP

AMX SVSi N2600 to nie tylko dystrybucja doskonałej jakości sygnału wideo. Seria ta oferuje także wygodne formaty wallplate i box, zarówno dla enkoderów, jak i dekoderów, dwa wejścia w tym USB-C (wallplate) czy pełny routing sygnałów USB 2.0. Enkodery w wersji box zapewniają także dodatkowy stream H.264, idealny do przesyłania tego samego sygnału do sieci i w pełni kompatybilny z takimi platforamami jak Panopto, Wowza, YouTube i Facebook.

“Ta seria wnosi powiew świeżości na rynku streamingu wysokiej jakości i wyznacza nowy paradygmat tego, co jest możliwe w enkodowaniu i dekodowaniu wideo, zwłaszcza w tej półce cenowej. AMX kontynuuje przesuwanie granic, ułatwiając naszym klientom maksymalne wykorzystanie inwestycji w wysokiej jakości systemy wideo. Wierzymy, że seria N2600 zapewnia narzędzia, które pobudzą nowe pomysły i scenariusze wykorzystania dystrybucji AVoIP, szczególnie w nauczaniu hybrydowym.”

– powiedział Jamie Trader, wiceprezes ds. wideo i sterowania w HARMAN Professional Solutions

AMX_N2600

  • WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA LATENCJA (wszystkie modele) – wysokiej jakości, niskolatencyjny kodek 4K60 4:4:4 MWC, który idealnie sprawdza się zarówno podczas transmisji sygnału wideo, jak i w czasie prezentacji szczegółowych treści czy arkuszy kalkulacyjnych.
  • WYSOKA KOMPATYBILNOŚĆ, NISKA PRZEPUSTOWOŚĆ (modele “S”) – Enkodery w wersji box zapewniają dodatkowy stream H.264, idealny do przesyłania tego samego sygnału do sieci i w pełni kompatybilny z takimi platformami, jak Panopto, Wowza, YouTube i Facebook.
  • TRANSPORT I PRZEŁĄCZANIE USB 2.0 – Routing USB 2.0 o pełnej przepustowości pozwala na łatwą integrację urządzeń USB, takich jak kamery i soundbary konferencyjne.
  • PRZYŁĄCZA ŚCIENNE ZARÓWNO DLA ENKODERÓW I DEKODERÓW – dekoder w formie przyłącza ściennego zamontowanego za wyświetlaczem skraca czas instalacji, wymaga mniejszej ilości kabli i rozwiązuje problem, gdzie i jak zamontować odbiornik typu box.
  • BEZPIECZEŃSTWO SIECI – Obsługa Multicast, VLAN tagging, QoS oraz najnowszych protokołów bezpieczeństwa sieci zwiększa zdolność zespołów IT do efektywnego zarządzania ruchem sieciowym. Bezkompromisowe podejście do zagadnień IT umożliwia także rozwiązaniom SVSI AVoIP na dzielenie sieci korporacyjnej z innymi systemami.
  • OTWARTY PROTOKÓŁ STEROWANIA – Otwarte API umożliwia sterowanie urządzeniem przez dowolny system sterowania lub aplikację, taką jak Zoom Rooms. Niezależnie od tego, czy jest to część większej instalacji HARMAN Professional, czy jedyny produkt AMX w instalacji z produktami innych producentów, otwarty protokół sterowania zapewnia pełną integrację.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.amx.com
Dystrybutor: https://essaudio.pl