Alcons Audio z nowym cyklem szkoleniowym online!

146

Alcons Audio poinformował właśnie o nowym cyklu szkoleń online. Pierwsza sesja już jutro, czyli 12 maja! Czego dowiemy się z najbliższych webinarów?

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że szkolenia dedykowane są do bardzo szerokiego grona osób zajmujących się dźwiękiem profesjonalnie. Niezależnie od tego, czy specjalizujecie się w  koncertach live, produkcji muzycznej, instalacjach, czy dźwiękiem w kinie, seria ta ma za zadanie przybliżyć Wam najnowsze technologie i przedstawić zestaw narzędzi do projektowania dźwięku jakie oferuje firma Alcons Audio.

Link do rejestracji:
https://www.alconsaudio.com/webinar

Na ten moment można rejestrować się na cztery (oczywiście darmowe) dostępne sesje szkoleniowe, które dostępne będę w dniach 12, 14, 19 i 21 maja 2020 (19:00 czasu polskiego), a dotyczyć będą kolejno zagadnień:

1. Autorska technologia pro-ribbon.
2. Najnowszy nagłośnieniowy system liniowy Alcons LR24.
3. Alcons i rozwiązania komercyjne dedykowane do kin.
4. Alcons o rozwiązania dla kina domowego.


Każde seminarium potrwa 30–60 minut i zostanie poprowadzone przez Davida Rahna z Alcons Audio USA, z udziałem zaproszonych doświadczonych inżynierów dźwięku. Szkolenia internetowe zapewnią szczegółowy wgląd w produkty i aplikacje Alcons, a także umożliwią głębsze poznanie technologii Pro-Ribbon, na której opiera się wiele opatentowanych przez firmę rozwiązań audio, i jej wpływ na branżę Pro Audio. Każda sesja szkoleniowa rozpocznie się wprowadzeniem do Alcons Audio, zawierającym kluczowe informacje o firmie, a zakończy się krótką sesją pytań i odpowiedzi. Uczestnicy zostaną zaproszeni do dyskusji na różne tematy oraz do wymiany poglądów na temat obecnych standardów rynkowych i przyszłości Pro Audio.

„Nasza opatentowana technologia przetworników wstęgowych Pro-Ribbon zawsze była otoczona błędnymi przekonaniami na temat ogólnej użyteczności w profesjonalnym wzmacnianiu dźwięku. W ramach seminariów internetowych chcemy obalić mity dotyczące naszych rozwiązań. Ogólnie rzecz biorąc, webinary pomogą lepiej zrozumieć nasze zaawansowane projekty i pokażą, dlaczego produkty Alcons zdobyły specjalną pozycję w branży Pro Audio.”

– powiedział współzałożyciel i dyrektor zarządzający Alcons Audio Tom Back

Harmonogram webinarów:

12 maja 2020: Wprowadzenie do technologii Pro-Ribbon.

  • Zawiera historię przetwornika pro-ribbon oraz dyskusję na temat charakterystyki dyspersji. Informacja prasowa

14 maja 2020: Wprowadzenie do obecnych na rynku rozwiązań Alcons, w tym nowego LR24.

  • Zawiera wprowadzenie do technologii Alcons Pro-Ribbon, rozwiązań wstęgowych Alcons (seria L) i rozwiązań punktowych Alcons.
  • W sesji wezmą udział goście specjalni – inżynier dźwięku Buford Jones (Prince, David Bowie, Eric Clapton, Pink Floyd i inni) oraz inżynier live Gord Reddy (Alison Krauss, Sarah McLachlan, Norah Jones i inni).

19 maja 2020: Wprowadzenie do rozwiązań zestawów kina domowego Alcons.

  • Zawiera wprowadzenie do technologii Alcons Pro-Ribbon, zaawansowanych rozwiązań zestawów kina domowego (seria C, seria CRMS) oraz przegląd aplikacji i projektów.
  • W sesji weźmie udział gość specjalny – audiofil i miłośnik kina domowego Brad Scott.

21 maja 2020: Wprowadzenie do rozwiązań Alcons Commercial Cinema Solutions.

  • Zawiera wprowadzenie do technologii Alcons Pro-Ribbon, komercyjnych rozwiązań kinowych (seria C, seria CRMS) oraz przegląd aplikacji i projektów.

Wszystkie seminaria będą prowadzone w języku angielskim i odbędą się o godz. 19:00 czasu polskiego.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.alconsaudio.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl