Gretsch Catalina Club w nowym wykończeniu Yellow Satin Flame

0

Podczas styczniowych NAMM Show firma Gretsch Drums przedstawiła światu nowe wykończenie Yellow Satin Flame dla zestawów Gretsch Catalina Club. Dziś mamy dla świeżutką prezentację video!

Cieszące się popularnością wśród początkujących i średniozaawansowanych perkusistów zestawy Gretsch Catalina Club cenione są przede wszystkim ze względu na bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Sety dostępne są nie tylko w wielu konfiguracjach, ale również licznych kolorach wykończenia, co tylko zwiększa ich atrakcyjność. W tym roku do palety kolorystycznej dołączył jeszcze jeden, który naszym zdaniem i nie tylko, wygląda naprawdę świetnie.

Zapraszamy do jego prezentacji video, którą przygotował perkusista Paul Albrecht:

Przypomnijmy, że korpusy bębnów wykonano z drewna mahoniowego, obiecującego ciepłe, ciemne, nieco vintage’owe brzmienie. Na uwagę zasługują krawędzie ścięte pod kątem 30-stopni, podobnie jak we flagowym modelu Gretsch USA Custom. Zastosowano tutaj także system podwieszenia tomów GTS, obręcze “Triple Flanged”, a także naciągi REMO Ambasador.

O zestawach z serii Gretsch Catalina Club pisaliśmy już wielokrotnie, dlatego też by nie powielać napisanych już treści po więcej szczegółów zapraszamy do innych naszych publikacji. Znajdziecie je klikając w https://uptone.pl/tag/gretsch-catalina-club/

Więcej szczegółów
Producent: http://www.gretschdrums.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here