Aktywne kolumny Electro-Voice EVOLVE teraz z opcją montażu naściennego.

400
Electro-Voice-Prolight+Sound-2022

Znane i cenione przenośne systemy kolumn aktywnych serii EVOLVE od Electro-Voice doczekały się nowego rozwiązania instalacyjnego, dzięki czemu mogą być montowane na stałe na ścianie bądź innych elementach konstrukcyjnych pomieszczenia. Mowa o uchwycie naściennym EVOLVE Wall Mount kit.

W skład znanej i cenionej serii EVOLVE wchodzą trzy modele. Są to EVOLVE 30M, EVOLVE 50 i najnowszy EVOLVE 50M. Szerzej na ich temat pisaliśmy w naszych publikacjach TUTAJ. Przypomnijmy, że są dedykowane dla muzyków, DJ-ów, czy różnego rodzaju instytucji kulturalnych i klubów, przenośne systemy aktywne, na które składa się top (satelita) oraz subwoofer połączone dedykowaną tyczką. Modele z rozszerzeniem “M” w nazwie rozbudowane są dodatkowo o zaawansowany mikser oraz procesor DSP wraz z efektami i bezprzewodowe sterowanie za pomocą dedykowanej aplikacji QuickSmart Mobile.

Electro-Voice-EVOLVE-Series

Wraz z najnowszym uchwytem naściennym EVOLVE Wall Mount kit jego możliwości aranżacyjne w różnych przestrzeniach zostały znacząco poszerzone. Nie musimy się już ograniczać do typowego usytuowania na podłodze, możemy je teraz montować także na stałe na ścianach czy innych elementach konstrukcyjnych.

EVOLVE Wall Mount kit

Warto zaznaczyć, że uchwyt, za pomocą którego montujemy naszą satelitę, został wyposażony w specjalną wtyczkę, którą możemy podłączyć bezpośrednio do subwoofera, zapewniając jej zasilanie. Możemy także używać samego topu, zasilanego w takiej sytuacji ze wzmacniaczy Dynacord serii L i C i zarządzać system rozbudowaną aplikacją SONICUE.

Więcej szczegółów
Producent: https://electrovoice.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl