CKMOVA ME-S10: Nowe, zamknięte słuchawki studyjne

1
CKMOVA ME-S10

W ofercie marki CKMOVA znajdziemy szeroką ofertę sprzętu studyjnego w tym głównie wiele rodzajów mikrofonów i interfejsy audio. Producent postanowił ją właśnie powiększyć o pierwszy model słuchawek studyjnych oznaczonych symbolem ME-S10.

Firma CKMOVA wprowadza do swojej oferty pierwsze słuchawki studyjne. Najnowszy model ME-S10, o konstrukcji zamkniętej wyposażono w dynamiczne przetworniki o średnicy 50 mm, składaną konstrukcję oraz duże i wygodne obrotowe nauszniki, które mają zapewnić komfort użytkowania podczas długich sesji pracy z dźwiękiem. Pasmo przenoszenia zawiera się w przedziale od 10 do 38 kHz, a czułość wynosi 98 dB.

CKMOVA ME-S10

W zestawie otrzymamy pokrowiec, przejściówką na duży jack, a także dwa kable, prosty o długości 3 metrów oraz skręcany o długości 1,5 metrów z możliwością rozciągnięcia do 4 metrów. Kable są oczywiście odłączane, a ich trzymanie w słuchawce zapewnia specjalny system blokowania, który następuje po przekręceniu wtyku. Niska impedancja słuchawek (32 Ohm) zapewniać ma dobry dźwięk po podłączeniu do wyjść o małej mocy, takich jak smartfony czy inne urządzenia mobilne.

Nie znamy póki co sugerowanej ceny ani dostępności, tak więc pozostaje nam cierpliwie czekać.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ckmova.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj