[28/03/2020] RCF M20X: Zapraszamy na prezentację online!

0

Kilka dni temu, Portal Nagłośnieniowy ruszył z cyklem prezentacji online na swoim kanale Facebook, pokazując nowe i ciekawe rozwiązania dedykowane realizatorom dźwięku. 28 marca o godzinie 18 będziecie mieli okazję poznać możliwości kompaktowego miksera cyfrowego RCF M20X. Zapraszamy!

RCF M20X to jedna z nowości, którą mieliśmy okazję poznać w ubiegłym roku podczas Prolight+Sound 2019. Bardziej szczegółowo opisaliśmy go w naszych publikacjach, które znajdziecie w linku: https://uptone.pl/tag/rcf-m20x.

Przypomnijmy…

RCF M20X to niewielki i lekki cyfrowy mikser ze zmotoryzowanymi tłumikami zaprojektowany optymalnie dla zespołów weselnych, eventowych i wszelkich mobilnych aplikacji. Jest prosty w obsłudze, ma dotykowy ekran 7”, 16 preampów mikrofonowych + liniowe wejście stereo, 4 efekty, 8 AUXów, rejestrator i odtwarzacz 20-kanałowy na karty SD, 24-kanałowy interfejs audio USB oraz dedykowaną apkę na iPad’a i tablety z Androidem. A będzie również wersja z DANTE! Zapraszamy na streaming, podczas którego prześledzimy konfigurację i obsługę nowego miksera.

Już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 będziecie mogli prześledzić jego konfigurację i obsługę w/w miksera, którą poprowadzi Radek Barczak z Portalu Nagłośnieniowego. Serdecznie zapraszamy! Szczegóły w linku FB poniżej:

RCF M20X to niewielki i lekki cyfrowy mikser ze zmotoryzowanymi tłumikami zaprojektowany optymalnie dla zespołów…

Opublikowany przez Portalnaglosnieniowy Środa, 25 marca 2020

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rcf.it
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

Zachęcamy Was także do krótkiej prezentacji video:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here