[VIDEO] PRS S2 Vela Semi-hollow Satin

0

Rok temu świat gitarowy miał przyjemność poznać piękną i wyjątkową gitarę ze stajni PRS Guitars model S2 Vela Semi-Hollow. Od tego roku do bogatej gamy kolorystycznej dołącza wykończenie satynowe. Zobaczcie jak się prezentuje!

O pierwszej wersji modelu PRS S2 Vela Semi-hollow pisaliśmy w ubiegłorocznym artykule https://uptone.pl/gitara/nowosc-prs-guitars-s2-vela-semi-hollow. Dla przypomnienia… Mahoniowe body typu Semi-hollow z wyfrezowanym otworem w kształcie litery “f”. Do tego dochodzi elektroniczne serce w postaci dwóch przetworników: PRS-Designed DS-01 (Treble) i Type-D Single-Coil (Bass). Regulatory to: Głośność, Ton (Push/Pull), 3-pozycyjny przełącznik Toggle. Na 25-calową menzurę nabito 22 progi, a na główce mamy blokowane klucze: PRS Low Mass.

Warto dodać, że wykończenie satynowe będzie dostępne w czterech kolorach: Antique White, Charcoal, McCarty Tobacco Sunburst, Vintage Cherry.

PRS S2 Vela Semi-Hollow to zdecydowanie instrument klasy premium zarówno od strony technicznej, wykończenia jak i brzmienia oczywiście, dlatego teraz zapraszamy Was do świeżej próbki możliwości brzmieniowych oraz prezentacji nowego modelu. Czekamy także na dostępność satynowej wersji w naszym kraju i polskich sklepach muzycznych.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.prsguitars.com/s2_vela_satin
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here