Yamaha DGX-670 Portable Grand

0

Przenośne pianino cyfrowe i aranżer w jednym, czyli najnowsza propozycja marki Yamaha – DGX-670 z rodziny Portable Grand właśnie wchodzi na rynek, a jego dostępność planowana jest już na luty 2021!

Yamaha DGX-670 Portable Grand podobnie jak jego starszy brat DGX-660, który swoją premierę miał w ubiegłym roku, stworzono z myślą o osobach oczekujących większej mobilności i elastyczności, a także swobodzie użytkowania. Niezależnie od naszego stopnia zaawansowania, w DGX-670 znajdziemy nowe funkcje, które przydadzą się nam zarówno podczas ćwiczenia jak i występów.

Nowy model został wyposażony w dynamiczną, doważoną klawiaturę z mechanizmem młoteczkowym Graded Hammer Standard (GHS), obejmującą 88 klawiszy.
Zgodnie z oznaczeniem jest to klawiatura oferująca stopniowe zróżnicowanie doważenia klawiszy, zwiększające wrażenie znane z pianin akustycznych. Tradycyjnie dla „zmian generacyjnych”, Yamaha zaimplementowała w DGX-670 nowe rozwiązania i innowacje w odniesieniu zarówno do barw czy stylów, jak i innych funkcji.

Więcej szczegółów:
https://pl.yamaha.com/pl/portable_grand

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj