Wyższy poziom realizmu z YAMAHA TYROS 5

0

W domu, w studio, na imprezie. TYROS 5 to ogrom możliwości, realizm w pigułce i olbrzymia stacja robocza. YAMAHA stworzyła produkt dla wysokich potrzeb.

YAMAHA TYROS to znana stacja robocza wśród ogromnej rzeszy muzyków. Nazywanie TYROS 5 keyboardem jakoś, delikatnie rzecz ujmując, nie mieści się w mojej łapetynie.
Sam fakt, iż za owy klawisz przyjdzie nam zapłacić jakieś 17 000 PLN stawia go na zupełnie innym poziomie aniżeli marketowe klawisze posiadające na swoim wyposażeniu śmiesznie brzmiące gitary, perkusje i pianinka rodem z dziecięcych zabawek lat 80-tych.

TYROS 5 to w pełni zaawansowana stacja robocza z klawiaturą typu Initial Touch/Aftertouch, całą masą efektów DSP oraz szeroką paletą akompaniamentów na wskroś brzmiących niczym żywy band. Nowy TYROS otrzymał ponad 300 nowych brzmień (względem poprzedniej generacji instrumentu). Otrzymał również tzw. świat organów “organ world” z autentycznie brzmiącymi klasycznymi instrumentami.
YAMAHA TYROS 5 to rzeczywiscie studio w pigułce. Masa efektów, świetnych brzmień i rozwiązań idących w parze z najnowszymi technologiami, takimi jak będący na pokładzie klawisza duży ekran dotykowy, sprawiają że TYROS to narzędzie pracy dla najbardziej wymagających muzyków.

YAMAHA TYROS 5 oferowana jest w dwóch wersjach – 61 klawiszy oraz 76 klawiszy.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.pl.yamaha.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here