Ariana Grande jednak nie przerywa trasy, jest oświadczenie organizatora

0

Firma Live Nation, która odpowiada za polskie występy Amerykanki, przygotowała oficjalne oświadczenie, w którym informuje, że koncerty artystki przebiegną się zgodnie z harmonogramem. Nie jest jednak jeszcze do końca pewne, czy odbędą się zaplanowane na 31 maja i 1 czerwca koncerty w Łodzi.

Na tę chwilę wszystkie nasze koncerty odbędą się zgodnie z planem, chociaż w dalszym ciągu czekamy na informacje dotyczące występów Ariany Grande zaplanowanych obecnie na 31 maja i 1 czerwca w Łodzi – dowiadujemy się z komunikatu.

Według aktualnej wiedzy organizatora, wokalistka zaśpiewa w Łodzi, jednak na oficjalne oświadczenie w tej sprawie przyjdzie nam poczekać prawdopodobnie kilka dni. Live Nation wystosował również apel do uczestników wszystkich planowanych koncertów:

Jesteśmy głęboko zasmuceni bezsensowną tragedią w Manchesterze, a nasze serca i myśli są z tymi, których dotknęło to tragiczne zdarzenie – czytamy. – Bezpieczeństwo oraz ochrona widzów podczas wydarzeń i na obiektach koncertowych jest naszym najwyższym priorytetem. Aktywnie współpracujemy ze wszystkimi służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo podczas naszych kolejnych imprez.

Prosimy fanów uczestniczących w koncertach o nieprzynoszenie toreb przekraczających format A4 oraz o wcześniejsze przybycie na teren imprezy, w celu usprawnienia wchodzenia i wychodzenia z obiektu koncertowego – zachęcają przedstawiciele Live Nation. – Apelujemy o dbanie o siebie nawzajem, o zwracanie uwagi na wszystko, co wydaje się podejrzane, niewzbudzanie paniki i nietworzenie niebezpiecznych sytuacji. Obecność policji i ochrony jest standardową procedurą na wszystkich koncertach. Służby te mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa, udzielenie wsparcia i pomocy wszystkim fanom.

W zamachu bombowym w Manchesterze zginęły 22 osoby, w tym 2 polaków, zaś 59 osób zostało rannych. Więcej info znajdziecie w tekście uptone.pl/muzyka/ariana-grande-przerywa-trase-po-ataku-w-manchesterze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here