[TEST] Lab4Music Sipario: W jaki sposób ułatwia życie klawiszowcom?

1
Lab4Music Sipario

Włosi znają się dobrze na instrumentach klawiszowych i wiedzą także jak poprawić na nich komfort pracy muzyków. Jednym z ciekawszych rozwiązań dostępnych na rynku jest tytułowy Router MIDI Sipario od Lab4Music.

Mająca swoją siedzibę w Weronie włoska firma Lab4Music nie jest dużym przedsiębiorstwem, ale ma ambitne cele. Sipario po włosku oznacza kurtynę, co jednoznacznie kojarzy się ze sceną. I to ona jest głównym miejscem zastosowań omawianego urządzenia.

Więcej na jego temat pisaliśmy już w naszej publikacji TUTAJ, tym razem mamy dla Was ciekawą prezentację wideo:

W ogólnym założeniu Sipario pozwala zintegrować w jeden system wszystkie urządzenia obsługujące MIDI, czyli np. syntezatory, klawiaturę sterującą, moduły brzmieniowe, samplery, kontroler nożny i komputer. W tym celu wyposażono go w dwa wejścia i dwa wyjścia MIDI DIN-5, gniazdo USB A oraz złącze kontrolera nożnego TRS 6,3 mm. Port USB B służy wyłącznie do podłączenia zasilania. Programy, pod postacią ustawień Performance ujętych w kompleksowe sceny, zapisujemy w pamięci urządzenia jako kompletne konfiguracje komutacji i funkcjonalności dla poszczególnych portów, a zatem i urządzeń. Między programami Performance możemy się sprawnie przemieszczać korzystając z padów na dotykowym wyświetlaczu, zmieniając sekwencyjnie przyciskiem nożnym lub podświetlanym przyciskiem.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.lab4music.it/EN
Kupisz TUTAJ: https://soundstation.pl/lab4music-sipario

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj