Syntezator analogowy Moog Werkstatt-Ø1 powraca

0

Szukacie syntezatora analogowego, który otworzy przed Wami drzwi do świata eksperymentowania z dźwiękiem, ale przy tym nie opróżni Waszych portfeli? Świetnie trafiliście, bo do sprzedaży powraca Moog Werkstatt-Ø1 z ekspanderem CV.

Jeśli ktoś z Was, drodzy czytelnicy pamięta zaprezentowany podczas Moogfest 2014 syntezator analogowy Moog Werkstatt-Ø1, z całą pewnością przyzna nam rację, że ten instrument to idealne narzędzie dla każdego, kto zamierza odkrywać klasyczne brzmienie Mooga lub po prostu chce postawić pierwsze kroki w świecie syntezatorów.

Jako patchowalny i kompaktowy syntezator analogowy, Werkstatt-Ø1 generuje potężne basy i melodie, pozwalając zagłębić się w rozległe królestwo eksperymentalnego dźwięku. Ideą jego powstania było umożliwienie użytkownikowi zrozumienia działania syntezatorów analogowych w sposób praktyczny oraz zachęcenie go do eksperymentowania z dźwiękiem poprzez patchowanie i łączenie. Werkstatt-01 to zatem nie tylko instrument muzyczny, ale także interaktywne narzędzie edukacyjne w programach nauczania.

Moog Werkstatt-Ø1 w sprzedaży dostępny jest jako zestaw do samodzielnego montażu. Syntezator oferuje generator regulowany napięciem od 8 Hz do 16 kHz a także przebieg piłokształtny i prostokątny z modulacją impulsową. Funkcję zmiany wysokości dźwięku lub modulacji szerokości impulsu pełni tu obwiednia i generator wolnych przebiegów, a wśród parametrów kontroli obwiedni znajdziemy attack , decay i sustain z możliwością jego wyłączenia. Znajdziemy tu także “klawiaturę” o wielkości jednej oktawy.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.moogmusic.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here