Syntezator analogowy czy cyfrowy? A może dwa w jednym?

0

Producenci wciąż konstruują nowe syntezatory zarówno analogowe jak i cyfrowe. Roland w swojej ofercie posiada instrumenty łączące obie technologie, które są w stanie zaspokoić miłośników każdego brzmienia. Jednym z nich jest model Roland JD-XA.

Roland JD-XA to żadna nowość. Instrument jest na rynku od ponad 3 lat jednak producent wciąż udoskonala jego soft oferując nowe możliwości brzmieniowe. Jednak jego unikatową cechą jest niezmiennie od początku jego powstania połączenie analogowego ciepła i cyfrowej wszechstronności dzięki dwum, niezależnym silnikom brzmieniowym.

W sieci znajdziecie mnóstwo testów i prezentacji tego instrumentu, dlatego nie będziemy tu odkrywać przed Wami żadnych nowości. My wspominaliśmy o nim w artykułach: https://uptone.pl/roland-jd-xa.

Roland we współpracy ze Scottem Tibbs przygotował jednak nowy materiał video, który udostępnił na swoim kanale FB, więc przy jego okazji chcieliśmy Wam o tym instrumencie przypomnieć:

Więcej szczegółów:
https://www.roland.com/pl/products/jd-xa

A poniżej jeszcze inne prezentacje możliwości tego instrumentu, w tym najnowsza znaleziona w sieci, prezentująca nową paczkę brzmień “CHIMERA”, stworzoną przez Oscar Finch, którą możecie pobrać ze strony Roland Axial, oczywiście za darmo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here