Sequential Take 5 już dostępny!

0
Sequential TAKE 5
Sequential TAKE 5

Jak poinformowała Audiostacja, nowy pięciogłosowy syntezator polifoniczny Sequential Take 5 jest już dostępny na polskim rynku! Co oferuje i ile będzie kosztował?

Jak podaje dystrybutor, pierwsza partia nowych syntezatorów jest już w Polsce, jednak póki co w ograniczonej liczbie, więc czas się spieszyć. Jego sugerowana cena to 6.690 PLN brutto. Co dostajemy za tę stosunkowo niewysoką cenę patrząc na inne syntezatory ze stajni kultowej marki Sequential?

Sequential Take 5 to nowy pięciogłosowy syntezator polifoniczny oparty na VCO/VCF, skierowany do początkujących, jak i bardziej doświadczonych muzyków.

„Dla muzyków, którzy chcieli wejść w analogowe syntezatory polifoniczne, ale zostali zniechęceni ceną lub złożonością, Take 5 jest idealną bramą do syntezy subtraktywnej… To najwyższa jakość Sequentiala w cenie, która jest w zasięgu prawie każdego.”

– powiedział David Gibbons, dyrektor generalny w Sequentialu

sequential-take5
Sequential TAKE 5

Syntezator wyposażony jest w dwa VCO i suboscylatory na głos, klasyczny 4-biegunowy, rezonansowy filtr analogowy z modelu Prophet-5 Rev 4, 44 pełnowymiarowe klawisze oraz wysokiej jakości klawiaturę Fatar ze sprytną funkcją podziału na dwie oddzielne strefy. Do tego trzeba dodać dwa LFO (jeden globalny i jeden LFO na głos), obwiednie ADSR z delayem, dwa efekty cyfrowe i dodatkowy efekt overdrive. Całość dopełniają 64-stopniowy sekwencer polifoniczny i rozbudowany arpeggiator.

Jeśli chodzi o brzmienie, instrument potrafi wytworzyć ogromnie szerokie spektrum potężnych dźwięków, od klasycznych po nowoczesne. Za tę brzmieniową wszechstronność odpowiada silnik dźwiękowy Take 5. Dwa oscylatory sterowane napięciem tradycyjnie kształtują fale sinusoidalne, piłokształtne i impulsowe, podczas gdy proste analogowe FM dodają w razie potrzeby złożone harmonicznie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.sequential.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Więcej publikacji o Sequential: TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj