ROLI Seaboard RISE 2: Nowy wymiar kreowania dźwięku 5D

1548
ROLI-Seaboard-RISE-2

Wiele osób spoglądających na kolejny dość oryginalny instrument od firmy ROLI pewnie uśmiecha się z przekąsem. Widocznie to propozycja nie dla nich, a przynajmniej jeszcze nie 🙂 . Firma od lat stara się wskazywać nowe kierunki w kwestii ekspresji i kontroli nad brzmieniem, a najnowszy Seaboard RISE 2 jest kolejnym świetnym przykładem.

Firma ROLI dała się już poznać jako producent wysokiej jakości kontrolerów i klawiatur sterujących. Pisaliśmy o nich TUTAJ. Po 4 latach od premiery pierwszej klawiatury Seaboard przyszedł czas na jej drugą generację. Sprawdźcie co ma do zaoferowania.

Co nowego w Seaboard RISE 2?

  • Nowa powierzchnia do gry Keywave2 o wyrafinowanym kształcie i precyzyjnych progach — zaprojektowana tak, aby była bardziej intuicyjna i bez wysiłku ekspresyjna dla klawiszowców.
  • Potężniejszy i bardziej wszechstronny pakiet dołączonego oprogramowania, w tym wiodący na świecie syntezator MPE Equator2 (o wartości 249 USD), zawierający ponad 1400 światowej klasy ustawień wstępnych. Ableton Live Lite, ROLI Studio są także w pakiecie.
  • Przyciągająca wzrok obudowa dopracowanej pod kątem maksymalnej trwałości z polerowanego aluminium w kolorze platynowoniebieskim.
  • Rozszerzona kompatybilność z innymi instrumentami i sprzętem z portem MIDI i USB-C.
  • Nowa generacja ROLI Dashboard, zawierająca ulepszone wizualizatory 5D, aby jeszcze łatwiej dostosowywać ustawienia.

ROLI-Seaboard-RISE-2

Seaboard RISE 2 jest już dostępny w preorderze jednak jego ilość jest ograniczona i będzie wypuszczana partiami.

Więcej szczegółów:
Producent: https://roli.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl