Roland RD-2000. To nie są żarty!

0

Roland RD-2000 to instrument, który sprosta najbardziej wymagającym muzykom i artystom scenicznym. Rozbudowany interface, dwa silniki brzmieniowe i wiele, wiele więcej, powodują iż staję się on jednym z flagowych produktów marki z rodzaju zaawansowanych instrumentów klawiszowych.

RD-2000 to przede wszystkim w pełni profesjonalne narzędzie pracy dla muzyków scenicznych oraz studyjnych. Dwa silniki brzmieniowe, pełna kontrola nad klawiaturą dzięki nowoczesnemu systemowi PHA-50 oraz panel użytkownika tak rozbudowany, że można by na nim zagrać całą symfonię, to tylko część możliwości tego wyjątkowego instrumentu.

RD-2000, to również w pełni akustyczne brzmienia generowane przez dwa zaawansowane silniki brzmieniowe: V-Piano Technology oraz osławiony SuperNATURAL. Do dyspozycji otrzymujemy również masę efektów, wśród których warto wymienić chociażby Sympathetic Resonance, cztery systemu Modulation FX, Reverb’y, Delay’e i inne.

Poza zachwytem nad elektroniką i parametrami technicznymi, warto jednak czasami posłuchać jak dany instrument rzeczywiście brzmi. I tutaj na ratunek przychodzi Myron McKinley, który w wyśmienity wręcz sposób zaprezentował nam możliwości brzmieniowe nowego Stage Piano Roland RD-2000. Posłuchajcie sami!

A przy okazji, o RD-2000 pisaliśmy już w krótkim newsie pt. NAMM2017: Roland RD-2000 nowe stage piano.

Więcej info:
Producent: www.pl.rolandeasteurope.com

Roland RD-2000

RD-2000 Digital Piano: głębokie funkcje edycji odblokowują jednorazowe dźwięki niestandardoweJako klawiszowiec i dyrektor muzyczny, legendy R & B Earth, Wind & Fire, Myron McKinley ma doskonale wyczulone ucho do gry na pianinie. W tym filmie Myron gra utwór jazzowy, aby zademonstrować oszałamiającą jakość dźwięków akustycznych Roland RD-2000, które zostały dostosowane do jego gustu.Sprawdź szczegóły: http://pl.rolandeasteurope.com/products/rd-2000/#RD2000

Opublikowany przez Roland Polska na 9 lutego 2018

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here