KONKURS – Roczny zapas kostek Jim Dunlop? Proszę bardzo!

0

Ile kostek to dla was “roczny zapas”? Według Jim Dunlop będzie to 288 sztuk. I dokładnie taka ilość gitarowego niezbędnika może być wasza! Wystarczy tylko…

No właśnie. Zadanie z pozoru proste, może się jednak okazać wyzwaniem. Żeby wygrać roczny zapas kostek musicie:

  1. Zrobić zdjęcie swojej ulubionej kostki marki Jim Dunlop w pasującym do niej otoczeniu. Najlepiej, jeśli będzie to coś o zbliżonym kolorze, lub po prostu przestrzeń, w której kostka będzie stanowić niezaprzeczalną jedność.
  2. Otaguj swoje zdjęcie odpowiednim tagiem i kolorem: #FINDYOURCOLOR + #TORTEXRED, #TORTEXORANGE, #TORTEXYELLOW, #TORTEXGREEN, #TORTEXBLUE, lub #TORTEXPURPLE. I teraz ważne – przy uploadzie na Instagramie lub Twitterze pamiętajcie, żeby udostępnić zdjęcie publicznie. W przypadku publikacji na FB, zdjęcie udostępnijcie na osi czasu Jim Dunlop.
  3. Błagajcie swoich bliższych i dalszych znajomych o “lajki”, bo ich liczba zadecyduje, kto z uczestników stanie się zwycięzcą konkursu!

To w przybliżonym skrócie zasady konkursu organizowanego przez Jim Dunlop. Spośród uczestników wyłonionych będzie aż 24 zwycięzców, więc chyba warto walczyć! Macie 6 tygodni, zatem CZAS – START!

Więcej info:
Producent: www.jimdunlop.com
Dystrybutor: www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here