Roland JUNO-X: Vintage’owy design z nowoczesnym wnętrzem!

2
Roland-JUNO-X

Myślicie, że to reanimowany syntezator z lat 80-tych? Nic z tych rzeczy! Choć swoim oldschoolowym wyglądem przypomina swoich poprzedników to jego wnętrze kryje cyfrowy, nowoczesny i potężny silnik brzmieniowy ZEN-Core. Poznajcie najnowszy programowalny syntezator polifoniczny Roland JUNO-X!

Najnowszy Roland JUNO-X to nie tylko wizualne nawiązanie do swoich legendarnych poprzedników, czyli JUNO-60 debiutującego w roku 1982 i JUNO-106, którego premiera odbyła się dwa lata później. Dzięki najnowszemu silnikowi syntezy ZEN-Core, nowy syntezator potrafi nie tylko odwzorować brzmienia wspomnianych, legendarnych instrumentów ale znacznie więcej… Jednak w przyjaznej analogowej formie panelu kontrolnego, za którym tak tęsknimy w postaci czułych pokręteł i suwaków zapewniających precyzyjną kontrolę nad brzmieniem.

roland-juno-x

Do dyspozycji otrzymujemy 61-klawiszową klawiaturę z Aftertouch, do tego tradycyjny arpeggiator oraz zaawansowany I-Arpeggio napędzany inteligentnymi algorytmami. Co ciekawe, znajdziemy w nim wbudowane głośniki stereo! Na pokładzie także obsługa dźwięku przez Bluetooth, interfejs USB audio/MIDI i port pamięci USB do tworzenia kopii zapasowych danych i wiele więcej…

Roland JUNO-X zdaje się łączyć to, co najlepsze z przeszłości, z najnowszymi technologiami producenta, na nowo wyobrażając sobie dawne wrażenia z JUNO ze znacznie rozszerzonymi możliwościami dźwięku i swobodnymi narzędziami dostosowanymi do dzisiejszych potrzeb muzyków. Zapewnia pełne możliwości natywnego silnika ZEN-Core, wraz z autentyczną rekreacją syntezatorów JUNO i innych legendarnych instrumentów Rolanda takich jak brzmienia z XV-5080, pianin z serii RD czy klasycznego vocodera Rolanda.

Więcej szczegółów: www.roland.com/pl/juno-x

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj