Roland GO:PIANO z wbudowaną funkcją Alexa

0

Jeśli zmiana brzmienia na pianinie wybija Cię z rytmu, długo zastanawiasz się, co należy wcisnąć, żeby odpalić metronom lub masz ochotę podegrać trzeci głoś do ulubionego utworu, nic prostszego. Wystarczy Roland GO:PIANO z wbudowanym asystentem Amazon Alexa.

Od czasu swojej premiery, asystent głosowy Alexa podbija coraz to więcej serc. Nic zatem dziwnego, że firma Roland postanowiła wprowadzić tą sztuczną inteligencję do cieszącego się sporą popularnością przenośnego pianina GO:PIANO. Efektem tej decyzji jest przede wszystkim zupełnie nowe, inteligentne podejście do nauki i gry na tym instrumencie.

O pianinie pisaliśmy już w tekście Roland GO:Piano z pełnowymiarową i realistyczną klawiaturą!, dlatego teraz skupimy się bardziej na samej Alexie.
GO:PIANO dzięki wbudowanemu asystentowi sprawia, że ​​skomplikowane operacje dotychczas wykonywane na panelu odchodzą w niepamięć. Używając poleceń głosowych już nigdy nie będziecie musieli odrywać rąk od klawiatury – Alexa daje np. możliwość natychmiastowej zmiany brzmienia na dowolny z 40 wbudowanych dźwięków, włączenie/wyłączenie metronomu, zmianę beatu i wiele innych.

Nie można też zapomnieć o jednej z najważniejszych funkcji Alexa, a mianowicie obsługi serwisu Amazon Music. Wystarczy krótka komenda, a z wbudowanych w pianino głośników popłynie wybrany przez Was utwór – to daje też świetną możliwość wspomnianego w nagłówku podegrania np. trzeciego głosu;) I na koniec, po podłączeniu smartfonu lub tabletu przez Bluetooth, aplikacja Roland Piano Partner 2 pomoże Wam nauczyć się nut i poprawić umiejętności za pomocą ćwiczeń, oraz gier i zabaw muzycznych.

Więcej szczegółów:
Producent/Dystrybutor: www.roland.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here