Ringway PDP-330: niedrogie pianino cyfrowe dla początkujących

0

Ringway to marka mało jeszcze znana na polskim rynku instrumentów klawiszowych ale wszystko ma się zmienić dzięki nowemu dystrybutorowi na Polskę, firmie FX Music.

Chiński koncern produkuje keyboardy, pianina i fortepiany cyfrowe, elektroniczne zestawy perkusyjne oraz systemy edukacyjne dla młodych adeptów muzyki. Jak zdążyliśmy się już niejednokrotnie przekonać, kraj pochodzenia nie ma dzisiaj praktycznie żadnego znaczenia. Liczy się jakość i technologia, która została zastosowana do produkcji urządzeń w tym do instrumentów muzycznych.

Nie mieliśmy jeszcze styczności z tym instrumentem ale dystrybutor zapewnia nas o całkiem dobrej jakości jak na półkę budżetową. Tytułowy Ringway PDP-330 to niedrogie pianino cyfrowe, będące dobrym wyborem dla osób zaczynających swoją edukację, które nie zamierzają wydać masy pieniędzy na pierwszy instrument. Znajdziemy w nim jednak sporo profesjonalnych rozwiązań jak 88, w pełni ważonych klawiszy, metalową konstrukcję instrumentu oraz sporo dodatkowych funkcji i dobrej jakości brzmień.

Cena instrumentu to około 2.100 zł.

Przez możliwości tego instrumentu przeprowadzi Was Bartek Krzemiński:

Więcej szczegółów:
Producent: www.ringway.cn/en
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here