Ernie Ball Music Man Stingray Special Bass dostępny już we wrześniu!

0

Zaprezentowana na początku lipca nowa gitara basowa Ernie Ball Music Man Stingray Special ma być dostępna w Europie już we wrześniu!

Stingray od Ernie Ball Music Man to jeden z najpopularniejszych modeli gitar basowych wybieranych przez muzyków na całym świecie. Nie wierzycie? Proszę bardzo! Zdjęcie zrobione podczas czerwcowej próby, podczas której nasz kolega gra właśnie na takim basiszczu 🙂

Pokazany po raz pierwszy w 1976 roku, doczekał się wreszcie sporych zmian i poszerzenia możliwości i komfortu gry zachowując jednak, jak zapewnia producent, swoje charakterystyczne brzmienie.

Ta nowa, choć nadal klasyczna konstrukcja posiada bardziej nowoczesny design, nieco zmieniony kształt korpusu, 22-progowy gryf oraz klucze wykonane z aluminium, co poprawia jego balans i zmniejsza wagę instrumentu.

Nowa, ulepszona elektronika StingRay zawiera potężne magnesy neodymowe, które zapewniają więcej mocy i szerszy zakres brzmienia, sterowany za pomocą 3-pasmowego, 18-voltowego Eqalizera. Nowa wersja będzie dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej i oczywiście w wersji 4 i 5-cio strunowej.

Instrumenty są jest dostępne za oceanem, jednak jak zapewnia producent, już na początku września będą dostępne także w Europie! Ceny niestety jeszcze nie znamy.

Więcej szczegółów:
Producent: www.music-man.com/instruments/families/basses/stingray-special
Dystrybutor: www.musicinfo.pl/gitary-basowe

Zapraszamy także do obejrzenia 3 filmów poświęconym nowej basówce StingRay od Ernie Ball Music Man:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here