Pianino cyfrowe Artesia DP-3 Plus

0

Artesia DP-3 Plus to może nie najwyższa półka wśród pianin cyfrowych. Jednak nie taki był cel producenta. Świetne brzmienie, wysokiej klasy wykonanie i jednocześnie niska cena. To główne atuty pianina spod znaku Artesia.

Artesia DP-3 to w rzeczywistości wysokiej klasy cyfrowe pianino. Wyposażone zostało w pełnowymiarową ważoną klawiaturę z 88 klawiszami na pokładzie.
Producent nie szczędził również nowych technologii w postaci generowania dźwięku oraz próbkowania 3D, dzięki czemu zapewnia bogate w emocje doświadczenie z gry. Należy również zauważyć, iż Artesia posiada funkcję nagrywania własnej gry lub akompaniamentu z aranżem.
Artesia DP-3, to nie tylko znakomite brzmieniowo ale i eleganckie pianino. Producent zadbał również o możliwości wirtualnej rozrywki, dzięki połączeniu muzyka, instrumentu i aplikacji specjalnie dedykowanych dla tabletów, komputerów i smartfonów.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.virginmusicalinstrumentcompany.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj