Efekt gitarowy JHS The At Andy Timmons

0

Chyba każdy gitarzysta ma swoją ulubioną zabawkę. Efekt, który daje im największą radość z gry. Poznajcie historię JHS The At Andy Timmons…

Rant-n-Roll-Andy-Timmons-Photo-by-Simone-CecchettiO Andy’m za całą pewnością można powiedzieć, że należy do wąskiego grona wirtuozów gitary. Muzyk przez całe życie grał dla największych sław muzyki współczesnego świata. W jego portfolio znajdziemy takie nazwiska jak Steve Vai, Joe Satriani, Simon Philips czy Olivia Newton-John. To dla nich właśnie grał i z nimi współtworzył dzieła muzyczne znane na całym świecie.

Kiedy w 2013 roku, Andy kupił sobie efekt JHS Angry Charlie, od razu pokochał ten charczący, pełen energii efekt. Po dwóch latach nieprzerwanej miłości Andy’ego do marki, JHS dogadało się z artystą i rozpoczęto prace nad efektem sygnowanym jego nazwiskiem. Tak właśnie powstał JHS The At Andy Timmons. Efekt wyposażono w jeden mini switch i cztery gałki korekcyjne – Volume, EQ, Drive oraz AT, czyli dopasowanie brzmienia do niemalże każdego wzmacniacza i gitary.

Jedno trzeba przyznać. Efekt brzmi porażająco. Słychać w nim preferencje Andy’ego do mocnego, charczącego brzmienia. JHS stworzyło efekt, wprost kojarzący się z artystą, którego kunsztu nie sposób nie docenić.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.jhspedals.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here