Pianina cyfrowe Dexibell VIVO H-7 i H-3

0

Od kilku miesięcy w polskich sklepach muzycznych zobaczyć można nową markę pianin cyfrowych. Producent instrumentów klawiszowych Dexibell, bo o nim mowa, postanowił zawojować naszą krainę.

W swojej ofercie posiada on pianina cyfrowe z serii VIVO dedykowane do naszych mieszkań. Są to modele H-3 i H-7 z serii VIVO Home. Zobaczmy co mają do zaoferowania?

Najpierw widzimy potem słyszymy więc to czym producent chce nas na dzień dobry zainteresować to włoska stylistyka instrumentu i różnorodna kolorystyka. Jednym się spodoba innym nie. Jeśli komuś już przypadnie do gustu to mamy połowę sukcesu 🙂

Jak już obejrzeliśmy to siadamy i gramy. Na co możemy liczyć po zetknięciu się z klawiaturą? Powinno być całkiem dobrze, ponieważ w instrumentach zastosowane włoskie klawiatury FATAR, które mają całkiem pochlebne opinie na swój temat. Dodatkowe pokrycie klawiatury syntetyczną warstwą tworzywa, mającą imitować kość słoniową powinno zaowocować dużym komfortem naszej gry.

Został nam jeszcze jeden szczegół… BRZMIENIE 🙂 Tutaj musimy już zaufać swoim uszom i własnym preferencjom. Standardy są już tak wyśrubowane, że ciężko mówić o słabych brzmieniach. Raczej możemy mówić o słabszych głośnikach zastosowanych w instrumencie. Tutaj jest naprawdę godnie!

Szczegóły dotyczące ilości brzmień, efektów i wielu innych przydatnych funkcji, które oferują te instrumenty znajdziecie na stronie producenta www.dexibell.com oraz polskiego dystrybutora soundtrade.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj