Nowe stage piano Artesia Performer!

0

Virgin Musical Instruments to amerykański producent, pod którego skrzydłami znajduje się także brand Artesia. Dziś przedstawiamy kolejny instrument tego producenta – Artesia Performer.

Nowe pianino Artesia Performer to elegancki i stylowy instrument typu stage piano. Na pokładzie pełnowymiarowa klawiatura z systemem Soft Touch Spring Tension Action, która ma gwarantować naturalną i dynamiczną reakcję. Pięć ustawień czułości klawiatury pozwala dostosować reakcję do możliwości i potrzeb pianisty.

Instrument jest dość lekki, waży ok. 8,5 kg. Co umożliwia jego w miarę komfortowy transport i przenoszenie. Na pokładzie znajdziemy 12 brzmień, efekty, EQ oraz wszystkie podstawowe funkcje. Za nagłośnieni odpowiadają 4 wbudowane głośniki. Instrument może być zasilany bateryjnie lub standardowo za pomocą zewnętrznego zasilacza. Na tylnym panelu znajdziemy gniazdo USB oraz gniazda stereofoniczne jack IN/OUT.

Cena i dostępność instrumentu nie jest jeszcze znana ale zakładając, że produkty tej marki to raczej rozwiązania budżetowe, to cena powinna być przystępna.

Więcej szczegółów:
Producent: www.virginmusicalinstrumentcompany.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here