Roland TM-6 PRO! W poszukiwaniu idealnego brzmienia…

0

Triggerowanie akustycznych zestawów perkusyjnych staje się coraz popularniejsze. Argumenty przemawiające za tą techniką ingerowania w brzmienie zestawu są oczywiste. Poprawa soundu nawet słabego zestawu oraz możliwość korzystania z olbrzymiej masy brzmień jakie oferują nowoczesne moduły.

Jedną z najnowszych propozycji jest tytułowy moduł brzmieniowy Roland TM-6 PRO, który zapowiadaliśmy na początku roku, kiedy odbyła się jego oficjalna premiera podczas NAMM Show 2018.

TM-6 PRO Trigger Module oferuje wysokiej jakości brzmienia, które dopełniają twoją akustyczną perkusję na scenie i w studio. Posiada 100 zestawów i 500 próbek brzmieniowych, które sprawdzą się przy każdym stylu i gatunku muzycznym. Ponadto jest również możliwość dodawania własnych brzmień WAV za pomocą karty SD.

Oczywiście żeby moduł mógł pełnić swoją rolą, to w przypadku zestawów akustycznych potrzebujemy triggerów, małych urządzeń, które przyczepiamy do naszych bębnów. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się triggery RT-30 (RT-30H, RT-30HR i RT-30K). Jest to cała seria, który pokryje nam cały zestaw. Skróty oznaczają kolejno: H – head (naciąg), HR – head/rim (naciąg/obręcz), K – kick (centrala).

Więcej o nich przeczytacie na stronie: https://www.roland.com/pl/rt-30

Pełen opis i możliwości modułu brzmieniowego Roland TM-6 PRO znajdziecie na stronie:
https://www.roland.com/pl/products/tm-6_pro

W poniższym filmie zobaczycie jakie możliwości kryją się w nowym module w połączeniu z triggerami serii RT-30, aby poprawić brzmienie akustyczne perkusji, zapewniając większy zakres dynamiki, większą klarowność, wydajność i masę oryginalnych brzmień.

Więcej szczegółów:
Producent/dystrybutor: www.rolandpolska.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here