Nowe pianina cyfrowe Alesis Prestige

0

Firma Alesis ujawniła właśnie najnowsze modele pianin cyfrowych z serii Prestige, oferujące zaawansowane funkcje i zawodowe brzmienie w przystępnej cenie.

Oba modele – Alesis Prestige oraz Alesis Prestige Artist – mają po 88 klawiszy o stopniowanej akcji młoteczkowej z regulowaną reakcją na dotyk. Polifonia w standardowym Prestige to 128 dźwięków, podczas gdy w modelu Prestige Artist jest to 256.

Podstawowy model Prestige zawiera 16 różnych barw, podczas gdy droższa wersja Prestige Artist ma ich 30. Są to zarówno brzmienia fortepianów akustycznych, pianin elektrycznych, organów i syntezatorów, a nawet instrumentów smyczkowych. Dwa różne brzmienia można nakładać na siebie lub rozdzielać na klawiaturze, a w trybie lekcji klawiatura jest podzielona na dwie sekcje o tej samej wysokości i barwie.

Oba instrumenty mają wbudowany efekt pogłosowy z pięcioma różnymi brzmieniami do wyboru, metronom oraz tryb nagrywania, dzięki któremu można usłyszeć swoje wykonania. Zintegrowany system głośnikowy o mocy 50 W (2 x 25 W) zapewnia czysty i głośny dźwięk.

W modelu Prestige Artist znajdziemy ponadto wyświetlacz OLED oraz pedał sustain w stylu fortepianowym – tańszy model Prestige ma dołączony standardowy pedał sustain. Oba modele dostarczane są w komplecie z pulpitem na nuty i zasilaczem.

Pianina Alesis Prestige mają wyjścia stereo 1/4 cala, wyjścia słuchawkowe 1/4 cala i 1/8 cala oraz złącze USB-MIDI, które przyda się nie tylko do grania i nagrywania z użyciem komputera, ale także do komunikacji z oprogramowaniem edukacyjnym. Oba modele Prestige zawierają 60 bezpłatnych interaktywnych lekcji od Melodics, trzy miesiące Skoove Premium oraz miesiące TakeLessons | Live.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.alesis.com
Dystrybutor: https://www.lauda-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj