Nord Piano 4 w towarzystwie Joel Lyssarides Trio

0

Kolejne wydarzenie warte wspomnienia… Podczas kwietniowego Nord Night we Frankfurcie, kiedy swoją prezentację miał nowy klawisz Nord Piano 4, goście mieli okazję posłuchać ten instrument w towarzystwie Joel Lyssarides Trio.

Ciekawe aranżacje i mocno “czerwone” improwizacje 🙂 pozwoliły na chwilę wyciszyć się wszystkim słuchaczom oraz poznać Jeol Lyssarides Trio, w którym świetnie odnalazł się nowy Nord Piano 4!

Aaaajjjj… Słuchajcie bo warto!!!

Co nowego w instrumencie?

W czwartej generacji wielokrotnie nagradzanej serii Nord Piano rozszerzono polifonię głosową. W sekcji Piano do 120 głosów oraz dodano fortepianowe filtry z regulacją parametrów Softness, Mid oraz Brilliance, a w sekcji Synth do 30 głosów. Najwyższej jakości klawiatura posiada bardzo precyzyjny potrójny czujnik oraz znaną i uznaną technologię wirtualnego uderzenia młotka (Virtual Hammer Action Technology). Wszystko oczywiście w celu jak najlepszego odzwierciedlenia wrażeń w kontakcie z klawiaturą.

Dodatkowo szereg usprawnień jak płynna zmiana programów podczas gry, łączenie sekcji brzmieniowych w warstwy. Możliwość podziału klawiatury w 7 różnych punktach, co znacznie poszerza możliwości grającemu. Uproszczona nawigacja, szybsze wybieranie brzmień dzięki funkcji Numeric Pad, nowe efekty i wiele wiele więcej… Cena nie jest jeszcze znana.

Więcej szczegółów:
Producent: www.nordkeyboards.com
Dystrybutor: audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here