NAMM2019: Akai MPK Road 88, kontroler z klawiaturą młoteczkową!

0

Przed chwilą Akai Force, a tu kolejna niespodzianka, której nikt napewno się nie spodziewał! Akai prezentuje wyjątkowy kontroler sceniczny ze świetną klawiaturą młoteczkową!

Czego potrzebujesz na scenie? Świetnej klawiatury i brzmień! Taki właśnie jest nowy klawisz Akai MPK Road 88. Daje Ci to czego potrzebujesz i nic więcej!

Producent zaproponował minimalistyczną formę kontrolera, bez calej masy gałek, padów, suwaków i przycisków, za pomocą których możesz kontrolować DAW i tworzyć cuda. Nie! Tu masz dokładnie to czego potrzebujesz do grania na scenie. Świetnej, pełnej ważonej klawiatury z systemem młoteczkowym zapakowanej w solidny i stylowy case podróżny!

Klawisz wyposażono oczywiście w niezbędne gniazda do komunikacji z komputerem. Posiada także pakiet przydatnych programów: Akai Pro VIP, AIR Music Tech DB-33, AIR Music Tech Velvet oraz AIR Music Tech Mini Grand for Road 88.

Na pokładzie wejście na podwójny pedał ekspresji, pedał sustain, wejście/wyjście MIDI, koła pitch i modulacji, przesunięcie oktawy i tryb podziału. Do tego 4-wyjściowa karta dźwiękowa USB! Wystarczająco dużo do pracy na scenie i w studio.

Więcej szczegółów:
Producent: https://road88.akaipro.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here