NAMM 2020: modułowe pianino sceniczne Viscount Legend ’70s

0

Znudzeni zwykłymi pianinami? Mamy dla Was coś nowego, coś otwierającego przed pianistami zupełnie nowe horyzonty. Poznajcie modularne pianina sceniczne Viscount Legend ’70s.

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o zbudowaniu pianina scenicznego na miarę Waszych potrzeb, firma Viscount znalazła rozwiązanie. Nowe pianina z serii Legend ’70s oferują jedyną w swoim rodzaju możliwość montażu modułów dźwiękowych pozwalających m.in. na zmianę barwy instrumentu.

Jak to działa? Po pierwsze, do wyboru macie fortepian wyposażony w 73 lub 88 klawiszy, po drugie – pianino możecie ulepszać i rozszerzać, instalując dodatkowe moduły dźwiękowe na panelu przednim.
Każde pianino jest dostarczane z płytą główną zawierającą podstawową sekcję kontroli i efektów, modułami Electric Piano i Sound Collection oraz liczbą wolnych gniazd dla innych rozszerzeń.

Producent przygotował trzy wersje Viscount Legend ’70s, i tak mamy do wyboru:

  • wersja Compact – dynamiczna klawiatura z mechanizmem młoteczkowym, 73 klawisze, dwa wolne sloty na kolejne moduły
  • wersja Artist – dynamiczna klawiatura z mechanizmem młoteczkowym, 88 klawiszy, trzy wolne sloty na kolejne moduły
  • wersja Artist-W – dynamiczna, stopniowo doważona klawiatura z mechanizmem młoteczkowym, 88 drewnianych klawiszy, trzy wolne sloty na kolejne moduły

Aktualnie dostępne rozszerzenia to Acoustic Piano, Clavi oraz External, producent nie zaprzecza jednak, że w przyszłości może pojawić się moduł sekcji smyczkowej, czy organów. Pełne specyfikacje sprzętowe znajdziecie oczywiście na stronie producenta.

Pianina Viscount Legend 70s dostępne będą w cenach: Compact – 2290 $, Artist – 2560 $ oraz Artist W 3060 $.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.viscountinstruments.com/
Dystrybutor: www.viscount.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here